18.7 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Грант від держави: для ВПО – на власну справу

Сьогодні український бізнес переживає дуже складні часи. Держава готова підтримувати українців, які хочуть розвивати власну справу. Особливо така підтримка важлива для ВПО, що змушені релокувати свої підприємства на нове місце або починати бізнес з нуля.

Як повідомляють у Мінреінтеграції, отримати кошти на розвиток бізнесу можна в рамках програми «єРобота», яка передбачає надання грантів для розвитку садівництва, а також тепличного господарства. Подати заявку на участь у ній можна через «Дію».

До 450 тисяч гривень на сад

Отримати грант на висаджування саду можуть ФОПи та юридичні особи, які мають землю або право користування нею принаймні 7 років. Для участі у конкурсі потрібно подати скановану копію проєкту висадки насаджень, підписану особою, яка його розробила.

Важливо! Заяви, подані без сканкопії, не розглядатимуться. Термін подання закінчується 16 грудня.

До 7 мільйонів гривень на теплицю

Цей грант можуть отримати ФОПи та юридичні особи, які мають землю або право користування нею на 7 років. Гранти надаються на будівництво площею від 0,4 га до 2,4 га з кількістю створених нових робочих місць не менше 14 на 1 га площі.

Увага! До заяви обов’язково додається сканована копія проєкту будівництва модульної теплиці з кошторисною документацією, підписана особою, яка його розробила.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info