36.5 C
Kherson
П’ятниця, 12 Липня, 2024

Останні новини

Гран-прі у Міжнародному конкурс-фестивалі «Талановиті діти України»

26 січня в м. Києві, а саме в Музеї книги та друкарства, що знаходиться на території Києво-Печерської лаври, відбувся Міжнародний конкурс-фестиваль у напрямку музики, пісні, танцю та декоративно-прикладного мистецтва «Талановиті діти України».
Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти Білозерської районної ради Херсонської області» представляв гурток «Ляльковий театр», керівник Лариса Забудська (Олександрівська ЗОШ).


Робота Діани Шепель – театральна лялька «Ангел» отримала на цьому конкурсі гран-прі! Вихованка гуртка здобула пам’ятну медаль та диплом переможця! Керівник гуртка Лариса Забудська нагороджена дипломом за внесок у розвиток талановитих дітей та молоді, надання їм можливості проявити свою індивідуальність, за високий професіоналізм та вагомий внесок у розвиток та збереження мистецтва!

Джерело: Білозерська РДА 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info