Графік тренінгів для молоді Музиківської громади з домедичної допомоги

0
37

🌪Зараз наші життя сповнені змін та небезпек. Треба бути готовим до всього! Прокачувати свої вміння потрібно вже сьогодні. Навички першої медичної та домедичної допомоги – це життєво необхідні знання для кожної людини, особливо в умовах війни та близькості фронту. Сьогодні ці знання без перебільшень можуть врятувати життя. 

👨‍⚕Тож запрошуємо молодь Музиківської громади на серію тренінгів з домедичної допомоги від харизматичного Станіслава Лукічова, фельдшера з медицини невідкладних станів. 

Графік на серпень вже готовий! Плануйте свій час та долучайтесь!

✳ 15 серпня об 11:00

“ Як перевірити чи людина при свідомості та звільнити дихальні шляхи? Правила огляду постраждалого. Як зупинити немасивні кровотечі? Як уникнути переохолодження? Як викликати швидку? Як діяти при опіках 1, 2 та 3 ступеню?”

✳ 28 серпня об 11.00

“Факти про кров. Чотири ознаки масивної кровотечі. Як зупинити кровотечу? Прямий тиск на рану, тампонада та гемостатики. Джгут-турнікет та саморобний джгут. Гіповолемія”

☎Участь за попередньою реєстрацією у Тетяни за телефоном 0951932822. Стукайте в друзі в соціальних мережах та практично в усіх месенджерах.

Крім занять з домедичної допомоги плануються тренінги для молоді направлені на розвиток лідерських якостей, логіки, емоційного інтелекту та інше. Графік на серпень можна побачити тут.

🟦Проєкт “Життєво необхідні знання – в КРИЛАх” реалізовується ГО “Білозерський центр регіонального розвитку” за підтримки ІСАР Єднання у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства», що реалізується ІСАР Єднання у консорціумі з Українським незалежним центром політичних досліджень (УНЦПД) та Центром демократії та верховенства права (ЦЕДЕМ) завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку. Зміст статті не обов’язково відображає погляди ІСАР Єднання, погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду США.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь