13 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Графік планових відключень електроенергії у січні в селах Білозерського району

АТ “Херсонобланерго” повідомляє графік планових відключень електроенергії у січні 2020р.

3.1.2020

Херсонські РЕМ Знам’янка:
не визначено 0-27; Незалежна 59; Незалежності 2-23, 31-61; Неизвестная 2; Східна 0-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-1 Білозерка з 09:00 по 15:00  
Херсонські РЕМ Знам’янка:
Незалежності 28; Неизвестная 0-2
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-306 Л-2 Білозерка з 09:00 по 15:00  
8.1.2020
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Гусинська 75-111, 113-119; Приозерна 68, 70, 73-79, 82-83, 85, 87; Садова 63, 65-68
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-333 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Ясна Поляна:
. 0; Неизвестная 0; Центральна 29-118
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20885
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 593 з 09:00 по 16:00  
9.1.2020
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Бобровського 90-112; Раковського 4-16; Садова 59, 61
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-333 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Інгулець:
Гагаріна 1, 3-5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23-35; Піонерська 1-49; Піонерський 1-13; Тарасюка 1-33; Урожайна(Жовтнева) 1-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 6548, 20399, 20450, 20721, 20984
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 595 з 09:00 по 16:00  
10.1.2020
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
1Травня 11; Гусинська 112; Приозерна 84, 86, 89-109; Садова 71-98
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-333 Л-3 Білозерка з 09:00 по 15:00  
Херсонські РЕМ Інгулець:
Гагаріна 1, 3-5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23-35; Піонерська 1-49; Піонерський 1-13; Тарасюка 1-33; Урожайна(Жовтнева) 1-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 6548, 20399, 20450, 20721, 20984
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 595 з 09:00 по 16:00  
11.1.2020
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 6; Сагайдачного 5; Центральна 0, 2, 4, 21, 26-32, 35-48
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-561 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Приозерна 81
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-333 Л-4 Білозерка з 09:00 по 15:00  
Херсонські РЕМ Інгулець:
Гагаріна 1, 3-5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23-35; Піонерська 1-49; Піонерський 1-13; Тарасюка 1-33; Урожайна(Жовтнева) 1-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 6548, 20399, 20450, 20721, 20984
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 595 з 09:00 по 16:00  
13.1.2020
Херсонські РЕМ Інгулець:
Гагаріна 1, 3-5, 7, 9, 13, 15, 17, 19, 21, 23-35; Піонерська 1-49; Піонерський 1-13; Тарасюка 1-33; Урожайна(Жовтнева) 1-50
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 6548, 20399, 20450, 20721, 20984
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 595 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Свободи(МарксаК) 190
Посад-Покровське:
1Травня 11; Бобровського 31, 33, 35, 37, 39-112; Воєнна 2-12; Гагаріна 4-20; Гусинська 1-119; Дєдуха 37-111; Інгулецька 1-12; Перемоги 9-16; Полтавська 1-82; Приозерна 26, 28, 30-109; Раковського 4-16; Садова 29, 31-44, 45 А-46, 47-52, 53-104; Херсонська 45-47, 49, 53, 55, 57-59, 61, 63, 65-67, 71, 73, 79, 81-83, 85-91, 93-95, 97, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5512, 20057, 20158, 20434, 20470, 20485, 20516, 20562, 20870, 20883, 20889, 20964, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 814 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Полтавська 27, 29-82
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20158
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-332 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
1Травня 11; Бобровського 90-112; Гусинська 75-119; Приозерна 68, 70, 73-109; Раковського 4-16; Садова 59, 61, 63, 65-98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20158
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-333 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Європейська(Радянська) 0, 47, 49, 51, 53, 55-82; Херсонська 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Шевченка 96
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20035
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Вінницька 1-18, 21, 23, 25
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 20010, 20495 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-3 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 20065 Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-4 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Понятівка:
КнягиніОльги(Леніна) 1-58; Коняєва 1-40; Скіфська(Куйбишева) 0-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 20056, 20112, 20113, 20348, 21010
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-416 Білозерка з 09:30 по 13:00  
Херсонські РЕМ Понятівка:
Кооперативна 0-38; Набережна 1-2, 4-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20112
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-447 Білозерка з 12:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Понятівка:
Гагаріна 1-13; Горіхова(Будьоного) 1-37; Дніпровська 1-64; КнягиніОльги(Леніна) 1-58; Коняєва 1-40; Кооперативна 0-38; Кулика 1-16; Микільської сільської ради контур №40; Миру 2-44; Молодіжна 0-44А; Набережна 1-16; Нова 1-40А; ОлеcяКурбаса(Фрунзе) 1-45; Садова 1-БАШНЯ; Скіфська(Куйбишева) 0-44; Степова 1А-35; Херсонська 1-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5263, 5281, 6877, 20056, 20074.1, 20112, 20113, 20282, 20348, 20388, 20420, 20458, 20495, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 582 з 09:30 по 16:00  
Херсонські РЕМ Антонівка:
Вишнева(Кірова) 5, 6А, 8; Єсеніна 20; Зарічна(Комсомольська) 2-25, 27, 29, 31, 33-33А, 35, 37, 39-39А, 41; Затишна(Піонерська) 12, 14; Київська 1-12; Колодязна 1-14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30; Лазурнй(ЛазоС) 5, 7; Овражний 15; Олеся Гончара(Щорса) 17-18, 26; Поштовий 1-1А; Херсонська 69-69А, 82-126/1А, 131; Яружний 1-11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 592, 612, 621, 1301, 1457, 1615, 1663, 5217, 5891, 5970, 6737
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-206 1Т з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Антонівка:
Березова(Гайдара) 1-25; Єсеніна 1-18; Зарічна(Комсомольська) 26-26А, 28, 30-30А, 32, 34А, 36-36А, 38, 40-40А, 42-57; Олеся Гончара(Щорса) 4, 15, 17, 20-25, 27-72А; Олеся Гончара(Щорса) 4, 13-31А; Польова 6, 8, 14, 27, 33, 37-39А; Степова 55-56, 57, 58-60, 63-73; Травнева(Орджонікідзе) 54, 58, 61-65; Травнева(Орджонікідзе)/Єсеніна 46/2
Янтарне:
Грінченка 30-а
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 1344, 2930, 3516, 5992
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-217 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Киселівка:
Козацька(Кірова) 1-10; Комарова 6-8; Маяковського 1-26, 28-30, 33-49; Маяковського 2-7; Молодіжна 1-8, 9-65; Молодогвардійська 39-47а, 53-55; Освітянська(Радянська) 37; Поштова(Леніна) 3, 29-31; Українська(Фрунзе) 2-22; Урожайний(Кірова) 7; Шкільна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 6831, 20056, 20926, 20953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 1542, 2591, 3147, 4229, 4982 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-710 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Антонівка:
Васильковий 2; Васильковський(Свердлова) 1-9; Ватутіна 1-31, 33, 35, 37, 39, 41, 43-49; Джона Горварда(Фрунзе) 1-24А, 26, 30-42; Мирний 5; Пляжний 1-24; Сонячний 1-9; Український 1-14
В т.ч. особ. рахунки пром.: 591, 621, 7031
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-209 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 196, 676 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 2921 з 09:00 по 15:30  
14.1.2020
Херсонські РЕМ Благодатне(Петрівське):
Залізнична(50років СРСР) 1-34; Молодіжна(Жовтнева) 2-38; Першотравнева 2-72; Харченко 1-65; Херсонська 1-30; Шевченка(Петрівського) 1-73
Копані:
Елеваторна 0-117Посад-Покровське:
Бобровського 1-28, 32, 34, 36/2, 38; Зелена 1-59; Дєдуха 1-33; Молодіжна 3; Покровська(Радянська) 1-73; Приозерна 2-25, 27, 29; Садова 1-28, 30, 44А, 46А-46Б, 52А; Спортивна 1-40; Степова 2-6; Херсонська 1-43Д, 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68-70, 72, 74-78, 80, 84, 92, 96А, 98; Южна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5436, 6368, 6472, 6644, 6838, 6847, 20047, 20047.1, 20056, 20102, 20126, 20158, 20296, 20322, 20375, 20388, 20404, 20412, 20495, 20516, 20562, 20654, 20703, 20716, 20748, 20786, 20797, 20808, 20895, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 820 з 09:00 по 13:00  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Приозерна 2-25, 27, 29
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5436, 6644, 20562, 20895
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-336 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Бобровського 1-28, 32, 34, 36/2, 38; Дєдуха 1-33; Молодіжна 3; Садова 1-28, 30, 44А, 46А-46Б, 52А; Херсонська 1, 3, 5-7, 9, 11, 13, 15, 17, 19А, 21, 23, 25-27, 43Д; Южна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20158, 20388
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-337 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Європейська(Радянська) 0, 47, 49, 51, 53, 55-82; Херсонська 55, 57, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 77, 79, 81, 83, 85, 87; Шевченка 96
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20035
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-13 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Понятівка:
Гагаріна 1-13; Горіхова(Будьоного) 1-37; Дніпровська 1-64; КнягиніОльги(Леніна) 1-58; Коняєва 1-40; Кооперативна 0-38; Кулика 1-16; Микільської сільської ради контур №40; Миру 2-44; Молодіжна 0-44А; Набережна 1-16; Нова 1-40А; ОлеcяКурбаса(Фрунзе) 1-45; Садова 1-БАШНЯ; Скіфська(Куйбишева) 0-44; Степова 1А-35; Херсонська 1-62
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5263, 5281, 6877, 20056, 20074.1, 20112, 20113, 20282, 20348, 20388, 20420, 20458, 20495, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 582 з 09:30 по 16:00  
Херсонські РЕМ Понятівка:
Горіхова(Будьоного) 1-9, 15-27, 31-37; Набережна 3, 5; ОлеcяКурбаса(Фрунзе) 1-45
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5263
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-413 Білозерка з 09:30 по 13:30  
Херсонські РЕМ Понятівка:
Гагаріна 1-13; Нова 1-40А; Садова 1-БАШНЯ
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-414 Білозерка з 12:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Киселівка:
Козацька(Кірова) 1-10; Комарова 6-8; Маяковського 1-26, 28-30, 33-49; Маяковського 2-7; Молодіжна 1-8, 9-65; Молодогвардійська 39-47а, 53-55; Освітянська(Радянська) 37; Поштова(Леніна) 3, 29-31; Українська(Фрунзе) 2-22; Урожайний(Кірова) 7; Шкільна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 6831, 20056, 20926, 20953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00  
15.1.2020
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 621, 6677 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-464 1Т з 09:00 по 15:30  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 637 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-464 2Т з 09:00 по 15:30  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
40роківПеремоги 1-9; Абрикосова 1-55; Виноградний 1-6; Вишнева 2-15; Вузький 1-12; Гагаріна 1-10, 13; Дальній 1-10; Дніпровська 1-15Б; Довженка 1-37; Дружби 2-6; Дунайський 1-10; Зарічна 1-6; Зелена 1-33; Каштанова 2-59; Київська 2-15; Комунарів 1-18; Красіна 1-23; Крива 1-50; Лавреньова 1-18; Лермонтова 1-30; Лісна 5-25; Миру 1-16; Набережна1 1-5А, 7-9; Набережна2 1-24; Надії 2-6; Некрасова 1-72; Нижня1 1-39; Нижня2 1-41; Овочева 1-20; Олімпійська 1А-30; Парникова 1-22; Першотравнева 1-62; Південний 2-3; Північний 1А-10; Фрунзе 1-18; Херсонський 2-10; Підпільна 1-43; Пушкінська 2-14; Пушкінський 1-35; Радгоспна 13Б-20А; Радгоспний 1-25; Робоча 1-37; Світла 1-57; СковородиГ(Свердлова) 2/1-16; Солідарності(Радянська) 1А-79; Сонячна 10, 20; Спортивний 1-4; Старостіна 1-31; Степова 1А-73; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 1-17; Торговий 1-3; Тухачевського 1-31; Українки Лесі 1-39; Українського прапора(Червонопрапорна)
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 4019 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
Вузький 1-12; Київська 2-15; Крива 1-24А, 26, 30, 32-34; Набережна1 1-5А, 7-9; Набережна2 1-24; Першотравнева 2, 4, 6-10, 13-17, 20; Пушкінська 5, 7; Пушкінський 1-14; Солідарності(Радянська) 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48А, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64-70, 72; Степова 52, 69-73; Тиха (9Січня) 1-2, 7, 9-9А, 11; Фрунзе 3, 7, 9-9А, 11
В т.ч. особ. рахунки пром.: 565, 592, 3780, 3843, 4358
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-798 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
Дружби 2-6; Надії 2-6; Нижня1 25, 30; Нижня2 11, 25, 31, 33, 37; Олімпійська 1А-30; Першотравнева 1, 5; Радгоспна 14-17; Радгоспний 1, 2А-4, 6-25; Солідарності(Радянська) 1А-35, 37-37А, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63, 71, 73-79; Сонячна 10, 20; Спортивний 1-4; Степова 1А-51, 53-63; Українки Лесі 1-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 717, 1661, 3848, 4333, 4358, 5807
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-788 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Свободи(МарксаК) 190
Посад-Покровське:
1Травня 11; Бобровського 31, 33, 35, 37, 39-112; Воєнна 2-12; Гагаріна 4-20; Гусинська 1-119; Дєдуха 37-111; Інгулецька 1-12; Перемоги 9-16; Полтавська 1-82; Приозерна 26, 28, 30-109; Раковського 4-16; Садова 29, 31-44, 45 А-46, 47-52, 53-104; Херсонська 45-47, 49, 53, 55, 57-59, 61, 63, 65-67, 71, 73, 79, 81-83, 85-91, 93-95, 97, 103
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5512, 20057, 20158, 20434, 20470, 20485, 20516, 20562, 20870, 20883, 20889, 20964, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 814 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Гагаріна 11-12; Гусинська 1-74; Полтавська 1-26, 28
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20158
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-351 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Гагаріна 5
Чорнобаївка:
Білі Акації 1-11, 13-13А, 16, 18, 23-25; Березня8 1-53; Бульварна 1-22; Визволення 1-4, 6, 9-41; Вознесенська(Колгоспна) 1-4, 10-19; Галицька 4-6, 13, 15-17, 20-20А, 23, 29, 33, 39, 41, 43, 47-160; Гаражний 1-19А; Зарічна 3-15; Зворотній 2-17; Інтернатський 1-5; Калинова 2-10; Консервна 2-12; Крайня 2-6; Механічна 1, 10, 49, 54А, 56А-57, 58-103; Миколаївська 1И, 51, 55, 57, 61, 63, 71-76; Молодіжна 1-89; Нижня 1-30; Нова 1-21; Овочева 1-20; Паркова 19; Першотравнева 30, 43, 44А, 46А-50, 53-54, 56-58, 60-66, 68-74/1, 76А; Північна 1-82; Піонерський 18-20а; Покровська(Комсомольська) 32, 34-37, 41-41А; Робоча 1-3, 4-38; Садовий 1-17; Січня9 2, 9, 10, 11-12, 15-24; Соборна(Жовтнева) 9, 11, 17-17А, 19, 27, 29, 37-37а, 39, 41-50, 56, 62-66, 70; Стадіонна 48 а-61А, 64-70, 72-75, 78, 83, 84А, 89, 95, 99, 101, 109Б-127; Східна 1-28, 32-47, 51-57; Таврійська 19А; Таврійська(Червонофлотська) 6, 10, 12-54, 58, 64-66, 68-69, 72, 74, 80-83, 89, 91, 95А-96, 98-102А, 106, 121; Трудова 40Б, 50, 52, 69; Українська(Радянська) 13, 25, 29-30, 32-33, 35, 49-50, 52, 54, 58, 62-66; Фестивальна 1-2, 5, 8, 12, 20; Херсонська 41, 43, 47, 49; Червонопрапорна(Троїцька) 1-19, 21-21А, 25, 30-31, 32, 34-39; Чорнобаївська 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55-84, 86-92, 94, 96, 98-115, 117, 120-122, 124, 126, 128, 132, 134, 136-162; Чорноморська 2-20; Шуменська 1-32; Ювілейний 2; Якірний 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4969, 5066, 5162, 5281, 5288, 5296, 5371, 5705, 5872, 6729, 6834, 7109, 7139, 20009, 20016, 20063, 20105, 20109, 20388, 20400, 20401, 20416, 20417, 20495, 20622, 20764, 20799, 20812, 20824, 20830, 20833, 20881, 20889, 20961, 20967, 20982, 21002, 21038, 80000022
Реконструкція і модернізація лінії 10(6) кВ 543 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Вінницька 20, 22, 24, 26-97, 99, 101; Чаленко 1
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Киселівка:
Козацька(Кірова) 1-10; Комарова 6-8; Маяковського 1-26, 28-30, 33-49; Маяковського 2-7; Молодіжна 1-8, 9-65; Молодогвардійська 39-47а, 53-55; Освітянська(Радянська) 37; Поштова(Леніна) 3, 29-31; Українська(Фрунзе) 2-22; Урожайний(Кірова) 7; Шкільна 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 6831, 20056, 20926, 20953
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-253 Л-2 Білозерка з 09:00 по 16:00  
16.1.2020
Херсонські РЕМ Паришеве:
Крайня 1-18; Урожайна 1-9; Центральна 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20448
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-264 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Мирне(Червоний Поділ):
Вишнева 2-19; Зелена 1-14; Польова 1-11; Урупи 1-33
Миролюбівка(Радянське):
Теплична 1-12; Хутор 1
Паришеве:
Крайня 1-18; Урожайна 1-9; Центральна 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 20006, 20115, 20448, 20533, 20779
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 533 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Будівельний 1; Західний 3-5; Харченка 48/52-55; Херсонська 52, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72-76, 78, 80, 82, 84, 86, 88-95А, 97, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113-113А, 115, 117, 119, 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 137
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Ромашкове:
Квіткова 4-10; Піонерський 0; Центральна 1-15, 17-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-50 Л-1 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Комишани:
Соборна(Жовтнева) 14-14А, 18-18А, 31А, 37-37А
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4523
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-881 Л-3 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Східне:
Миру 1-27; Східна 16; Чорновола 1-10; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 4, 6-8, 12, 16; Шкільна 1-15; Ювілейна 10-11, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 11116, 20056, 20110, 20126, 20722
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-911 Білозерка з 09:30 по 16:00  
Херсонські РЕМ Східне:
Миру 1-27; Східна 16; Чорновола 1-10; ШевченкаТ.Г.(Радянська) 4, 6-8, 12, 16; Шкільна 1-15; Ювілейна 10-11, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5170, 11116, 20056, 20110, 20126, 20722
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 603 з 09:30 по 16:00  
Херсонські РЕМ Мирне(Червоний Поділ):
Вишнева 2-19; Зелена 1-14; Польова 1-11; Урупи 1-33
Миролюбівка(Радянське):
Теплична 1-12; Хутор 1
Паришеве:
Крайня 1-18; Урожайна 1-9; Центральна 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 20006, 20115, 20448, 20533, 20779
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 533 з 09:00 по 16:30  
17.1.2020
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 15:00  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 1898, 5450 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-446 1Т з 09:00 по 15:30  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 20, 196 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-446 2Т з 09:00 по 15:30  
Херсонські РЕМ Мирне(Червоний Поділ):
Вишнева 2-19; Зелена 1-14; Польова 1-11; Урупи 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-267 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Торгівельний 41-47; Херсонська 117А; Шевченка 87-89, 91, 93-120, 122, 124, 126, 128, 130, 132, 134
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-14 Л-3 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Аерофлотська 16; Спортивна 5-5А, 7
Реконструкція і модернізація лінії 0.4 кВ ТП-818 Л-4 Білозерка з 09:00 по 15:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 42
Чорнобаївка:
Білі Акації 12-12А, 14-15, 17, 19-21; Визволення 5, 7-8, 41-70; Виноградна 1-21; Врожайна 77; Галицька 1-3, 6-12, 14, 18, 22-22А, 24-28, 30-32, 34-38, 40-42А, 44-46; Дружби 1-18, 24, 28-30, 34; Закопна 1-22; Зелена роща 1-26; Консервна 1; Ковальський 1-9; Механічна 20, 22, 24, 26; Мостова 1-32; Набережна 2-68; Партизанська 1-19; Партизанський 1; Південна 58; Піонерський 1-17, 79; Покровська(Комсомольська) 40, 42-122; Робоча 3А, 40-42; Світлий 2; Січня9 1, 3-8, 9А, 10А, 14; Спартаківський 2-20; Стадіонна 62, 71, 77, 79-82, 84-88, 90-94, 97, 107-109, 129; Степовий 1-6А; Східна 30, 49; Таврійська 2; Таврійська(Червонофлотська) 1-5, 7-9А, 11, 55-57, 59-63, 66-67, 70-71, 73, 75-79, 83-87А, 90, 92-95, 97, 103-105, 107-120, 123-125; Українська(Радянська) 41, 45, 47, 51, 53, 55; Урожайна 54-59, 66-66А, 68, 70-73, 75А-81; Херсонська 51, 53, 54А, 56-91; Червонопрапорна(Троїцька) 20-20А, 22-24, 26-29, 31А, 33, 40-57; Чорнобаївська 123, 125, 127, 129-131, 133, 135, 164-172; Шкільний 2; Якірний 2-15; Ярова 1, 5, 9, 13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 106, 629, 1644, 3731, 5343, 5453, 5620, 5705, 5889, 5931, 6738, 6806, 7053, 20007, 20009, 20105, 20109, 20205, 20214, 20237, 20387, 20397, 20408, 20409, 20584, 20585, 20646, 20686, 20720, 20735, 20757, 20788, 20811, 20845, 20913, 20916, 20925, 20931, 20946, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 542 з 09:30 по 15:30  
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Врожайна 77; Галицька 1-3, 6-12, 14, 18; Дружби 1-18, 24, 28-30, 34; Закопна 1-22; Механічна 20, 22, 24, 26; Партизанська 1-19; Партизанський 1; Південна 58; Урожайна 54-59, 66-66А, 68, 70-73, 75А-81; Херсонська 51, 53, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 74, 76, 80, 84, 86
В т.ч. особ. рахунки пром.: 1644, 6738, 6806, 7053, 20105, 20205, 20646, 20925
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-815 Білозерка з 09:30 по 15:30  
Херсонські РЕМ Мирне(Червоний Поділ):
Вишнева 2-19; Зелена 1-14; Польова 1-11; Урупи 1-33
Миролюбівка(Радянське):
Теплична 1-12; Хутор 1
Паришеве:
Крайня 1-18; Урожайна 1-9; Центральна 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 20006, 20115, 20448, 20533, 20779
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 533 з 09:00 по 16:30  
20.1.2020
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 679, 688, 2827, 3462, 3700, 3702 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3210 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
40роківПеремоги 1-9; Абрикосова 1-55; Виноградний 1-6; Вишнева 2-15; Вузький 1-12; Гагаріна 1-10, 13; Дальній 1-10; Дніпровська 1-15Б; Довженка 1-37; Дружби 2-6; Дунайський 1-10; Зарічна 1-6; Зелена 1-33; Каштанова 2-59; Київська 2-15; Комунарів 1-18; Красіна 1-23; Крива 1-50; Лавреньова 1-18; Лермонтова 1-30; Лісна 5-25; Миру 1-16; Набережна1 1-5А, 7-9; Набережна2 1-24; Надії 2-6; Некрасова 1-72; Нижня1 1-39; Нижня2 1-41; Овочева 1-20; Олімпійська 1А-30; Парникова 1-22; Першотравнева 1-62; Південний 2-3; Північний 1А-10; Фрунзе 1-18; Чехова 4; Підпільна 1-43; Пушкінська 2-14; Пушкінський 1-35; Радгоспна 13Б-20А; Радгоспний 1-25; Робоча 1-37; Світла 1-57; СковородиГ(Свердлова) 2/1-16; Солідарності(Радянська) 1А-79; Сонячна 10, 20; Спортивний 1-4; Старостіна 1-31; Степова 1А-73; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 1-17; Торговий 1-3; Тухачевського 1-31; Українки Лесі 1-39; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-59; Херсонський 2-10; Чехова 1-35
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 4019 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
Лермонтова 2-4; Миру 1-16; Некрасова 1-4, 7, 9, 12, 50; Робоча 2А; Світла 1-57; Тиха (9Січня) 10; Українки Лесі 15-39
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 1344, 1570, 3201, 4333, 4358, 4805, 5888
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-546 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
40роківПеремоги 1-9; Дунайський 1-10; Зарічна 1-6; Комунарів 1-18; Красіна 1-23; Лавреньова 1-18; Першотравнева 1, 3, 12, 18-19, 21-62; Північний 1А-10; Радгоспна 13Б, 18-20А; Радгоспний 2, 4, 19; Старостіна 1-31; Торговий 1-3; Тухачевського 1-31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 449, 2284, 2558, 4358
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-552 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 5, 708, 3848, 4966, 5139, 7026 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-274 1Т з 09:30 по 15:00  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67-86, 88-90, 92-100, 104-106
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
200років Станіславу 1-37А, 41-43, 47, 51, 53; Аптечний 1-24; Базарна 1-41; Балкова 2-7; Берегова 1, 13, 46; Вишнева 2-21; Вишневий 2-19; Голобородька 2-38; Григор’єва 1-26; Карпоухова 2-8; Комунальна 1-17; Культурна 1-42; Лиманська 2-51; Лікарняний 1-6; Пляжна 2-18; Пушкіна 2-32; Рибальчий 1-11; Сітова 1-17; Спортивна 4-66; Стадіонна 1Є-20, 25-33; Свободи(Леніна) 3-13, 18-69, 77, 83; Соборна(Жовтневої революції) 77А, 79-109, 112-114; Таврійська(Піонерська) 1-37; Театральна 1-20; Торговий 1-18; Шкільний 1-6; Ювілейна 1-38; Яружна 3-5
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 3996, 5196, 5281, 5546, 5680, 5689, 6251, 6599, 6859, 7009, 7157, 7158, 20056, 20063, 20091, 20095, 20126, 20315, 20388, 20482, 20495, 20533, 20704, 20739, 20761, 20767, 20771, 20796, 20853, 20860, 20861, 20890, 20944, 20952
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 561 з 09:00 по 13:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Балкова 2-7; Яружна 3-5
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-670 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
200років Станіславу 6, 12, 14, 16, 18, 20-22; Григор’єва 1, 9-26; Спортивна 4-38; Театральна 1-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 7009
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-672 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Херсон:
Запорізька 27-50, 52; Ломоносова 77-83, 84А, 88/33-89, 91; Піонерська(Купецька) 71, 73, 75, 79, 81, 85, 98-100, 104-104А, 106, 108, 110
Капітальний ремонт лінії 0.4 кВ ТП-32 Л-3 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 688 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3208 з 09:00 по 16:00  
21.1.2020
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 679 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3205 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 349 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3207 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 3058, 6671, 7072 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3211 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
Березня8 1А-58; ВірьовчинаБалка 1-11, 14-17, 24, 29; Гагаріна 12; ІванаМазепи(Кірова) 67, 69-70А, 76, 82-84, 88, 96; Луначарського 1-22А; МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 2, 6А; МирногоПанаса 1-82; Польова 1-28; Польовий 4-22; Студентська 1-82; Тупиковий 1-8; Шкільна 1А-5, 7-7А, 9-16, 18-22, 27-29Б; Щорса 2-10, 11-13
В т.ч. особ. рахунки пром.: 3095, 4333
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-558 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 423 Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 3213 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Зеленівка:
Березня8 1А-58; ВірьовчинаБалка 1-31; Гагаріна 4-5, 8, 10-12, 14-15; ІванаМазепи(Кірова) 2-174; Лугова 2; Луговий 3-6; Луначарського 1-22А; МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 2-8; Парковий 1-3; Маяковського 1-16, 18, 20, 22, 24-24А, 33, 35; МирногоПанаса 1-82; Молодіжна 1-48Б; НевськогоО 5-21, 36-45; Нова 2-23; Новий 2-20; Пархоменка 2-16; Польова 1-28; Польовий 4-22; Прикордонний 1-9; Разіна Степана 1, 3, 5-15; Сонячна 18; Студентська 1-82; Таврійська 2-233; Тупиковий 1-8; ХмельницькогоБ 1-42; Чапаєва 4-12; Шевченка 3, 5-6, 8-13, 15, 17-27, 29, 33-46; Шкільна 1А-7А, 9-29Б; Щорса 2-13
4951, 5379, 5711, 5986, 6789
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 1025 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 39
Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 1-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-62, 64, 66, 87, 91, 102
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20671
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Благодатне(Петрівське):
Залізнична(50років СРСР) 1-34; Молодіжна(Жовтнева) 2-38; Першотравнева 2-72; Харченко 1-65; Херсонська 1-30; Шевченка(Петрівського) 1-73
Копані:
Елеваторна 0-117
Посад-Покровське:
Бобровського 1-28, 32, 34, 36/2, 38; Зелена 1-59; Дєдуха 1-33; Молодіжна 3; Покровська(Радянська) 1-73; Приозерна 2-25, 27, 29; Садова 1-28, 30, 44А, 46А-46Б, 52А; Спортивна 1-40; Степова 2-6; Херсонська 1-43Д, 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68-70, 72, 74-78, 80, 84, 92, 96А, 98; Южна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5436, 6368, 6472, 6644, 6838, 6847, 20047, 20047.1, 20056, 20102, 20126, 20158, 20296, 20322, 20375, 20388, 20404, 20412, 20495, 20516, 20562, 20654, 20703, 20716, 20748, 20786, 20797, 20808, 20895, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 820 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Херсонська 31, 33, 35-37, 39-41
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6368, 20056, 20102, 20126, 20158, 20404, 20495, 20716, 20797
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-339 Білозерка з 09:00 по 16:00  
22.1.2020
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67-86, 88-90, 92-100, 104-106
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 39
Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 1-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-62, 64, 66, 87, 91, 102
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20671
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 33, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6612, 20320, 20449
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-3 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
50р.Перемоги 1; Нова 3-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-4 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Степова 1-68; ФранкаІ 1-9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43-63
Дніпровське:
Білозерське 1-52; Будівельників 2-9; Виноградна 1-66; Вишнева 7-25-27; Глинище 2-16; Горіхова 1-12; Золотухіна 1-67; Молодіжна 2-21; Набережна 1-48; Радгоспна 1-48; Садова 1-9; Спортивна 1-14; Степова 1-39; Центральна/Молодіжна 18/2; Центральна 3-53; Янтарна 1А-56
Ромашкове:
Абрикосова 0-5; Горіхова 0; Виноградна 2-36; Квіткова 4-10; Молодіжна 1-22; Піонерський 0; Садова 4-12; Степова 1-9; Фестивальна 1-12; Центральна 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 629, 1344, 5665, 5861, 7152, 20035, 20056, 20076, 20103, 20145, 20211, 20273, 20354, 20388, 20438, 20495, 20898, 20955, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 651 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Дніпровське:
Виноградна 1-17; Набережна 1-1А, 5, 7, 11, 13, 34-48; Радгоспна 44; Центральна 22, 24, 26-28, 30, 32, 34-34А, 36, 38-53; Янтарна 1А-2, 4, 6, 8, 10, 12-14, 16-24
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-97 Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Вишнева 2-18; Вознесенська(Колгоспна) 5-9; Гусаківська 3-24, 26, 28, 30-33, 36-38, 41-53; Колодязна 1-23; Паркова 1А-15; Першотравнева 31, 33, 35, 37, 39, 40-42, 43А-44, 45-46, 51-52, 55-55А, 59-59А; Південна 54; Соборна 14; Соборна(Жовтнева) 1А-2, 4-8, 10, 12-16, 18, 20-26, 28, 30-36, 38, 40, 50-54, 58-60, 68, 72-82; Сонячна 2-20; Урожайна 1-1Б, 2-2Б, 4, 8-15, 17, 19-21, 23-53, 60-65А, 67-67А, 69, 75; Херсонська 2, 2Б, 4, 10, 12, 31, 35, 37-39А, 41, 45, 47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5705, 20591, 20660, 20933
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-816 Білозерка з 09:30 по 16:00  
Херсонські РЕМ Геологів:
Теплична3 25
Чорнобаївка:
200років Чорнобаївки 2-25; Військовий 1; Аерофлотська 1-35; Будівельна 2-14; Вишнева 2-18; Вознесенська(Колгоспна) 5-9; Горіховий 2-5; Гусаківська 1-53; Дружби 20-22, 26, 32; Західна 1-26; Зоряна 1-3; Квіткова 1-20; Козацька 6-11; Козацький 1-19; Колодязна 1-23; Космонавтів 3-17; Кривий 2-20; Лейтенантська 1-15; Лісова 1-15; Лугова 2-10; Матроська 1-32; Механічна 2-9, 11-19, 21, 23, 25, 27-48, 50-54, 55, 57А; Миколаївська 1-50, 52-54, 56, 58-60, 62, 64-70, 78-86; Овражна (Яружна) 2-18; Озерний 1-4/12; Олімпійська 1-28; ОТМИРАЮЩАЯ ЗОНА 2; Паркова 1А-15; Фестивальна 0, 3-4, 6-7, 9-11, 13-30; Ювілейний 4; Явірна 1-27; Першотравнева 1-29, 31-42, 43А-44, 45-46, 51-52, 55-55А, 58-59А, 67, 72, 75; Південна 1-58; Покровська(Комсомольська) 0-31, 33-33Б, 39; Польова 1-10; Рибальська 1-27; Соборна 14; Соборна(Жовтнева) 1А-8, 10, 12-16, 18, 20-26, 28, 30-36, 38, 40, 50-54, 58-60, 68, 72-82; Соколина 2-43; Сонячна 2-20; Спортивна 1-47; Спусковий 1-29; Стадионная 48А; Стадіонна 1-47, 76, 100, 103-105; Тиха 2; Тихий 6-9; Трудова 1-40А, 41-49А, 51, 53-67; Українська(Радянська) 1-12, 14-24, 26-28, 31, 34-34А, 36-40А, 42-44А, 46, 48, 56, 60; Урожайна 1-53, 60-65А, 67-67А, 69, 75; Херсонська 1-42А, 44-48А, 50, 52, 54, 54Б-54В; Чорнобаївська 2-36, 38, 40-42, 44, 46-48 А, 50-52, 54, 85, 93, 95, 97, 99, 116, 118-119; Ярова 2-4, 6-8, 11, 17
Широка Балка:
Нова 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 370, 449, 5705, 6478, 7075, 20105, 20283, 20303, 20365, 20402, 20403, 20436, 20591, 20599, 20615, 20660, 20664, 20900, 20933
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 632 з 09:30 по 16:00  
23.1.2020
Херсонські РЕМ Зеленівка:
40роківПеремоги 1-9; Абрикосова 1-55; Виноградний 1-6; Вишнева 2-15; Вузький 1-12; Гагаріна 1-10, 13; Дальній 1-10; Дніпровська 1-15Б; Довженка 1-37; Дружби 2-6; Дунайський 1-10; Зарічна 1-6; Зелена 1-33; Каштанова 2-59; Київська 2-15; Комунарів 1-18; Красіна 1-23; Крива 1-50; Лавреньова 1-18; Лермонтова 1-30; Лісна 5-25; Миру 1-16; Набережна1 1-5А, 7-9; Набережна2 1-24; Надії 2-6; Некрасова 1-72; Нижня1 1-39; Нижня2 1-41; Овочева 1-20; Олімпійська 1А-30; Парникова 1-22; Першотравнева 1-62; Південний 2-3; Північний 1А-10; Фрунзе 1-18; Чехова 4; Підпільна 1-43; Пушкінська 2-14; Пушкінський 1-35; Радгоспна 13Б-20А; Радгоспний 1-25; Робоча 1-37; Світла 1-57; СковородиГ(Свердлова) 2/1-16; Солідарності(Радянська) 1А-79; Сонячна 10, 20; Спортивний 1-4; Старостіна 1-31; Степова 1А-73; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 1-17; Торговий 1-3; Тухачевського 1-31; Українки Лесі 1-39; Українського прапора(Червонопрапорна) 1-59; Херсонський 2-10; Чехова 1-35
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 4019 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67-86, 88-90, 92-100, 104-106
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 39
Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 1-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-62, 64, 66, 87, 91, 102
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20671
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 33, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6612, 20320, 20449
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-3 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
50р.Перемоги 1; Нова 3-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-4 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Благодатне(Петрівське):
Залізнична(50років СРСР) 1-34; Молодіжна(Жовтнева) 2-38; Першотравнева 2-72; Харченко 1-65; Херсонська 1-30; Шевченка(Петрівського) 1-73
Копані:
Елеваторна 0-117
Посад-Покровське:
Бобровського 1-28, 32, 34, 36/2, 38; Зелена 1-59; Дєдуха 1-33; Молодіжна 3; Покровська(Радянська) 1-73; Приозерна 2-25, 27, 29; Садова 1-28, 30, 44А, 46А-46Б, 52А; Спортивна 1-40; Степова 2-6; Херсонська 1-43Д, 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68-70, 72, 74-78, 80, 84, 92, 96А, 98; Южна 1-12
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5436, 6368, 6472, 6644, 6838, 6847, 20047, 20047.1, 20056, 20102, 20126, 20158, 20296, 20322, 20375, 20388, 20404, 20412, 20495, 20516, 20562, 20654, 20703, 20716, 20748, 20786, 20797, 20808, 20895, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 820 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Посад-Покровське:
Зелена 1, 3, 7-9; Покровська(Радянська) 1-37, 39, 41, 45, 49-51; Спортивна 1-12, 16, 18; Херсонська 2, 4, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 28-30, 32, 34, 38, 48, 52, 54, 56, 60, 62, 64, 68-70, 72, 74, 84, 92, 96А, 98
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6838, 20158, 20322, 20375, 20412, 20562
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-342 Білозерка з 09:00 по 16:00  
24.1.2020
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 15:00  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 4989 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ МТП-1132 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65, 67-86, 88-90, 92-100, 104-106
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
ХмельницькогоБ 39
Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 1-48, 50, 52, 54, 56, 58, 60-62, 64, 66, 87, 91, 102
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20671
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
Південна(Радянська) 33, 49
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6612, 20320, 20449
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-3 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Новодмитрівка:
50р.Перемоги 1; Нова 3-43
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-689 Л-4 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Білозерка:
1040 Полку 3, 5-28; 500-річчя Українського козацтва 1-219; Будівельний 1; 30років Перемоги 3-76; Будівельників 3-28; Виноградна 4-28; Вишнева 1-21; Вінницька 1-137; Грушевського 17; Дачна 120-156; Джерельна 16-148; Європейська(Радянська) 0-82; Заозерна 0-108; Західний 3-5; Зелена 0-75; кадастровий номер 6520355100:01:110:0075 .; Київська(Жовтнева) 61; Кільцева 1-17; Лікарняний 21-33; Мирний 1-6; Молодіжна 2-41; Музикальна 0-55; Незалежності 9-28; Поштова 14, 16, 18, 20, 22-24; Пушкіна 24-117, 119-127А, 128А-133, 134А-136, 137, 139, 141-149, 151-258; “Ріца” садівниче товариство 100,101-141; Свободи(МарксаК) 41, 43-43А, 45, 47-47Б, 49-51, 53-84, 190, 194/19, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214-218, 220, 222-224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246-250; Стадіонна 12-33; Станіславське 3-17; територія Білозерської селищної ради ,; Торгівельний 33-47; Трояндовий(Колгоспний) 27, 30-37/33; Українська(Свердлова) 3-23А; Фестивальна 47, 51-59; Харченка 34-55; Херсонська 1-207; Ценковського 39, 54-56; Чаленко 1; Шевченка 1-120, 122-256
Приозерне:
Південно-Західне 4 КМ
Поточний ремонт ПС 35 кВ ПС 35/10 “Білозерська” 2Т з 07:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Степова 1-68; ФранкаІ 1-9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23А, 25, 27, 29, 33, 35, 37, 39, 41, 43-63
Дніпровське:
Білозерське 1-52; Будівельників 2-9; Виноградна 1-66; Вишнева 7-25-27; Глинище 2-16; Горіхова 1-12; Золотухіна 1-67; Молодіжна 2-21; Набережна 1-48; Радгоспна 1-48; Садова 1-9; Спортивна 1-14; Степова 1-39; Центральна/Молодіжна 18/2; Центральна 3-53; Янтарна 1А-56
Ромашкове:
Абрикосова 0-5; Горіхова 0; Виноградна 2-36; Квіткова 4-10; Молодіжна 1-22; Піонерський 0; Садова 4-12; Степова 1-9; Фестивальна 1-12; Центральна 1-25
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 629, 1344, 5665, 5861, 7152, 20035, 20056, 20076, 20103, 20145, 20211, 20273, 20354, 20388, 20438, 20495, 20898, 20955, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 651 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Дніпровське:
Виноградна 27-66; Вишнева 7-25-27; Золотухіна 1-67; Янтарна 15, 26-56
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20955
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-66 Білозерка з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Степанівка:
Больничний 6; Виноградна 36; Вишнева 1-16А; Водопровідна 1-2, 2/3-30; Вузький 1-16А; Горіхова 1-9, 10-13, 14А-15, 17-21, 23, 25, 27А, 29; Джона Говарда 28-56, 59, 61; Електронний 6-8; Журби 1, 5-7, 13; Заводська 9, 14; Зарічна 33-36, 41-45, 57-63, 85, 91; Зелена 1-27, 28-67; Інгулецька 3-7, 9А-11/5; Кам’яна 1-7А, 9, 11-13; Лікарняний 1-5; Лікувальна 1-23; Літній 3, 17; Ломоносова 1-41; Малий 1-10; Музиківська 1-16А; Павлова 1-35; Підхозна 6; Планетна 1-30; Поштова 1-4/2; Профспілкова 1-37; Ракетна 1-37; Таврійська 30; Торговий 14-16; Травневий 11-16; Тракторна 1А-3; Христича 26А, 36/2-36А, 50А, 54; Христича/пров.Електронний 18/5; Шкільна 1-9, 13-13А, 15-21, 23, 25-26, 27А-29, 31-32, 35-90
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 449, 591, 621, 629, 2719, 4523, 5741, 6314, 20014, 20106, 20148, 20161, 20390, 20603, 20649, 20719, 20741
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ Р-155 з 09:30 по 15:00  
Херсонські РЕМ Степанівка:
Виноградна 36; Електронний 6-8; Зарічна 33-36, 41-45, 57-63, 85, 91; Літній 3, 17; Таврійська 30; Травневий 11-16; Христича 26А, 36/2-36А, 50А, 54; Христича/пров.Електронний 18/5
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-1091 А Білозерка з 09:30 по 15:00  
27.1.2020
Херсонські РЕМ Комишани:
Горького 1А-12; Гоголя 1-12; Громадянська 6-42; Добровольців (Комсомольська) 1-27; Заповідна (Шмідта) 2-10А; Зарічна (Піонерська) 1А-31А; Комбайновий 5; Комишанський 1-13; Кооперативна 1Б-31, 32-40; Космонавтів 17-37; Кошовий 1А-17; Крилова 1-1Б, 2А-4А, 18Б, 22-22А, 24А, 26-26А, 28; Лермонтова 1-35; Мостовий 3-3А; Надозерний 0-11; Нижня 1А-92, 93, 95, 96А-97, 99А, 101, 103-103А, 105, 107-107А, 109-109Б, 113; Першотравнева 1-5; Поштова 1-10А, 12А-12Б, 12Г-15, 17; Поштовий 2-7В; Пролетарський 1-8; Яружний (Овражний) 2-2А; Річний 1-20; Робоча 1-8; Робочий 1А-10; Садова 2-5, 6А-9А; Соборна(Жовтнева) 1-41; Спортивний 7-9; Стадіонний 1-3; Степовий 1, 1Б-1Г, 2-4, 4Б-11А; Східний 4, 9-26; Торговий 1-4; Тупиковий 1-8; Херсонська 1-30; Центральна(Радянська) 1-24Б, 26-26А, 28-28В, 29А, 29В-31А, 33-39, 41, 43-62, 62Б-77, 78-87/2, 90-90А; Чкалова 1А-14; Шевченка 1-42; Широка(Червоноармійська) 2-2В, 11, 13-14, 14В, 16-17, 18, 20, 21-22, 23-25А, 27-27А, 29-29А, 31-33, 35-36Б, 38Б-48Б; Шкільна 1-24/60А; Шкільний 1В-18Б; Яружна 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 161, 259, 301, 591, 592, 788, 884, 993, 1155, 1344, 1836, 1837, 2106, 2321, 2375, 2503, 2517, 2564, 2916, 2925, 3057, 3755, 4063, 4223, 4523, 4945, 5183, 5972, 6214, 6327, 6462, 7040, 7165
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ ТП-713 РВ на ВЛ-6кВ до РЕК-1 Ф-3112 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Комишани:
Громадянська 2
В т.ч. особ. рахунки пром.: 315
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-713 1Т з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
40років Перемоги 2А-39, 44, 46-49; Херсонська(МарксаК) 1-17, 19-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20536, 20693, 20767
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Благовіщенське/b>:

Комишани:

Арнаутська 1-10Б; Артема 1-8; Артилерійський 1-9; Дунайський 1-11А; Дзеркальний 10А-30; Дніпровська 1-10; Зоряна 1-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1Б-2, 5-18, 19-20А, 30, 32-32А; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 92А-150; Нова 1-14; Носенко 1-9; Південна 1-22; Пушкіна 1, 1Б-44А; Спортивний 1-6А; Фестивальна 1-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна 89-121А; Широка 1В, 11А-12, 15, 15б, 20А, 26-34А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373

Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Софіївка:
Гагаріна 1-20; Мира 1-35; Набережна 2-9А; Нова 0-20Б; Робоча 1-48; Степова 4-15А; Шмідта 1-74А/9
Широка Балка:
Першотравнева 1-47
В т.ч. особ. рахунки пром.: 251, 629, 5281, 5771, 6538, 20091, 20094, 20200, 20388, 20486, 21006
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 523 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Софіївка:
Гагаріна 1-20; Нова 0-20Б
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-723 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Гагаріна 5
Чорнобаївка:
Березня8 1-53; Білі Акації 1-11, 13-13А, 16, 18, 23-25; Бульварна 1-22; Визволення 1-4, 6, 9-41; Вознесенська(Колгоспна) 1-4, 10-19; Нижня 1-30; Північна 2К; Піонерський 18-20а; Робоча 1-3, 4-38; Січня9 2, 9, 10, 11-12, 15-24; Східна 1-28, 32-47, 51-57; Червонопрапорна(Троїцька) 1-19, 21-21А, 25, 30-31, 32, 34-39; Чорнобаївська 83А, 87, 89, 99, 101, 111-111А, 117, 122, 126, 128, 136, 154; Чорноморська 2-20; Якірний 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20799
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-819 Білозерка з 09:30 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Гагаріна 5
Чорнобаївка:
Білі Акації 1-11, 13-13А, 16, 18, 23-25; Березня8 1-53; Бульварна 1-22; Визволення 1-4, 6, 9-41; Вознесенська(Колгоспна) 1-4, 10-19; Галицька 4-6, 13, 15-17, 20-20А, 23, 29, 33, 39, 41, 43, 47-160; Гаражний 1-19А; Зарічна 3-15; Зворотній 2-17; Інтернатський 1-5; Калинова 2-10; Консервна 2-12; Крайня 2-6; Механічна 1, 10, 49, 54А, 56А-57, 58-103; Миколаївська 1И, 51, 55, 57, 61, 63, 71-76; Молодіжна 1-89; Нижня 1-30; Нова 1-21; Овочева 1-20; Паркова 19; Першотравнева 30, 43, 44А, 46А-50, 53-54, 56-58, 60-66, 68-74/1, 76А; Північна 1-82; Піонерський 18-20а; Покровська(Комсомольська) 32, 34-37, 41-41А; Робоча 1-3, 4-38; Садовий 1-17; Січня9 2, 9, 10, 11-12, 15-24; Соборна(Жовтнева) 9, 11, 17-17А, 19, 27, 29, 37-37а, 39, 41-50, 56, 62-66, 70; Стадіонна 48 а-61А, 64-70, 72-75, 78, 83, 84А, 89, 95, 99, 101, 109Б-127; Східна 1-28, 32-47, 51-57; Таврійська 19А; Таврійська(Червонофлотська) 6, 10, 12-54, 58, 64-66, 68-69, 72, 74, 80-83, 89, 91, 95А-96, 98-102А, 106, 121; Трудова 40Б, 50, 52, 69; Українська(Радянська) 13, 25, 29-30, 32-33, 35, 49-50, 52, 54, 58, 62-66; Фестивальна 1-2, 5, 8, 12, 20; Херсонська 41, 43, 47, 49; Червонопрапорна(Троїцька) 1-19, 21-21А, 25, 30-31, 32, 34-39; Чорнобаївська 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55-84, 86-92, 94, 96, 98-115, 117, 120-122, 124, 126, 128, 132, 134, 136-162; Чорноморська 2-20; Шуменська 1-32; Ювілейний 2; Якірний 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4969, 5066, 5162, 5281, 5288, 5296, 5371, 5705, 5872, 6729, 6834, 7109, 7139, 20009, 20016, 20063, 20105, 20109, 20388, 20400, 20401, 20416, 20417, 20495, 20622, 20764, 20799, 20812, 20824, 20830, 20833, 20881, 20889, 20961, 20967, 20982, 21002, 21038, 80000022
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 543 з 09:30 по 16:00  
28.1.2020
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Профспілковий 1-2; УкраїнкиЛ 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Олександрівка:
Банний 2; Гагаріна 1-44, 70-78; Князєва 4-37, 40-99; Колгоспний 1-14; Мельнична 1-80; Молодіжна 3-50; Нова 2-97; Перемоги 1-48; Поперечна 2-33; Приозерна 1-12; Шевченко 2-24; Робоча 1-32; Садова 1-24; Степова 2-45; ХарькоД 3-37, 40, 42-44, 46, 48-50, 52, 59, 67, 80А, 84-96; Центральна(Комсомольська) 1-100; Шкільна 1-91
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5211, 5281, 5750, 6769, 20056, 20091, 20096, 20126, 20388, 20396, 20457, 20482, 20495, 20543, 20652, 20867, 20958, 21007, 21010
Технічне обслуговування ПС 35 кВ ПС 35/10 “Олександрівська” 1Т з 07:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Благовіщенське/b>:

Комишани:

Арнаутська 1-10Б; Артема 1-8; Артилерійський 1-9; Дунайський 1-11А; Дзеркальний 10А-30; Дніпровська 1-10; Зоряна 1-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1Б-2, 5-18, 19-20А, 30, 32-32А; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 92А-150; Нова 1-14; Носенко 1-9; Південна 1-22; Пушкіна 1, 1Б-44А; Спортивний 1-6А; Фестивальна 1-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна 89-121А; Широка 1В, 11А-12, 15, 15б, 20А, 26-34А

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373

Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Широка Балка:
Березня8 1-24; Вінницька 1-19; Гагаріна 1-18; Дружби(Радянська) 1-9, 11; МарксаК 1-90; Мартьянова 1-11; Мира 1-3; Молодіжна(Радянської армії) 2-78; Набережна1 1А-31А; Набережна2 2-19; Нова 1-40; Перепелиці 1А-7; Світла 16А-28; Центральна 60; Паризької Комуни 1-39; Рибальська(Рибацька) 1-38; Садова 1-38; Соборна(60років Жовтня) 1-20; Тарасенка 1-22; УкраїнкиЛ 1А-20; Українська 1-48; Херсонське 1-29; Центральна(Леніна) 2-98, 100-102, 104; Шевченка 1-44
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 5372, 5614, 6309, 6317, 6469, 6672, 7164, 7179, 20056, 20063, 20091, 20094, 20126, 20317, 20339, 20461, 20471, 20512, 20613, 20644, 20838, 20864, 20928, 20932, 20987, 21027
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 522 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Широка Балка:
Мартьянова 1-11; Українська 11, 13-13А, 17, 23, 27-48
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20094
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-727 Білозерка з 09:00 по 16:00  
29.1.2020
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
40років Перемоги 2А-39, 44, 46-49; Херсонська(МарксаК) 1-17, 19-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20536, 20693, 20767
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Профспілковий 1-2; УкраїнкиЛ 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Причальна 1-4, 8-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Артилерійський 1-9; Дунайський 1-11А; Дзеркальний 10А-30; Дніпровська 1-10; Зоряна(Бєлінського) 1-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1Б-2, 5-18, 19-20А, 30, 32-32А; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 92А, 94А, 96, 98, 100, 102-102А, 104, 106-106А, 108, 110-112А, 114-150; Нова 1-14; Носенко 1-9; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1, 1Б-44А; Спортивний 1-6А; Фестивальна(Чапаєва) 1-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 91-93, 95, 97, 99-101А, 103-103А, 107, 109-109В, 111А-111Б, 113-113Б, 115А, 119, 121-121А; Широка(Червоноармійська) 1В, 11А-12, 15, 15б, 20А, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А, 8; Білозерська 50; Горіхова 2-7; Зелена 3-9; Квіткова 1-4; Монастирська 1-5; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Станіслав:
200років Станіславу 40, 44-46, 48-50, 52, 54-149; 40років Перемоги 2А-90; Берегова 3-11, 17-45, 48-57; Бригиди 1-7; Вінницька 1-46; Гагаріна 1-11; Миру(25з’їзду КПРС) 1-74; Південна(Радгоспна) 1-40; Профспілковий 1-2; Соборна(Жовтневої революції) 1-77, 78, 111-111А, 115; Стадіонна 23, 37-39; УкраїнкиЛ 1-43; Херсонська(МарксаК) 1-17, 19-20; Шевченка 1А-33, 35-51, 53, 55, 57, 59
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6599, 6851, 6884, 20091, 20095, 20126, 20353, 20388, 20495, 20536, 20693, 20767, 20896, 20944, 20951
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 565 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
40років Перемоги 2А-39, 44, 46-49; Профспілковий 1-2; УкраїнкиЛ 1-43; Херсонська(МарксаК) 1-17, 19-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 6599, 20095, 20126, 20536, 20693, 20767
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-614 Білозерка з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Гагаріна 5
Чорнобаївка:
Білі Акації 1-11, 13-13А, 16, 18, 23-25; Березня8 1-53; Бульварна 1-22; Визволення 1-4, 6, 9-41; Вознесенська(Колгоспна) 1-4, 10-19; Галицька 4-6, 13, 15-17, 20-20А, 23, 29, 33, 39, 41, 43, 47-160; Гаражний 1-19А; Зарічна 3-15; Зворотній 2-17; Інтернатський 1-5; Калинова 2-10; Консервна 2-12; Крайня 2-6; Механічна 1, 10, 49, 54А, 56А-57, 58-103; Миколаївська 1И, 51, 55, 57, 61, 63, 71-76; Молодіжна 1-89; Нижня 1-30; Нова 1-21; Овочева 1-20; Паркова 19; Першотравнева 30, 43, 44А, 46А-50, 53-54, 56-58, 60-66, 68-74/1, 76А; Північна 1-82; Піонерський 18-20а; Покровська(Комсомольська) 32, 34-37, 41-41А; Робоча 1-3, 4-38; Садовий 1-17; Січня9 2, 9, 10, 11-12, 15-24; Соборна(Жовтнева) 9, 11, 17-17А, 19, 27, 29, 37-37а, 39, 41-50, 56, 62-66, 70; Стадіонна 48 а-61А, 64-70, 72-75, 78, 83, 84А, 89, 95, 99, 101, 109Б-127; Східна 1-28, 32-47, 51-57; Таврійська 19А; Таврійська(Червонофлотська) 6, 10, 12-54, 58, 64-66, 68-69, 72, 74, 80-83, 89, 91, 95А-96, 98-102А, 106, 121; Трудова 40Б, 50, 52, 69; Українська(Радянська) 13, 25, 29-30, 32-33, 35, 49-50, 52, 54, 58, 62-66; Фестивальна 1-2, 5, 8, 12, 20; Херсонська 41, 43, 47, 49; Червонопрапорна(Троїцька) 1-19, 21-21А, 25, 30-31, 32, 34-39; Чорнобаївська 37, 39, 43, 45, 49, 51, 53, 55-84, 86-92, 94, 96, 98-115, 117, 120-122, 124, 126, 128, 132, 134, 136-162; Чорноморська 2-20; Шуменська 1-32; Ювілейний 2; Якірний 1
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4969, 5066, 5162, 5281, 5288, 5296, 5371, 5705, 5872, 6729, 6834, 7109, 7139, 20009, 20016, 20063, 20105, 20109, 20388, 20400, 20401, 20416, 20417, 20495, 20622, 20764, 20799, 20812, 20824, 20830, 20833, 20881, 20889, 20961, 20967, 20982, 21002, 21038, 80000022
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 543 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Галицька 99, 101, 104-109, 112-114, 117-119, 124-160; Молодіжна 61-89; Північна 2Б, 2Е-2Ж, 5-6, 8, 11А-12, 13А, 16-24, 26-82; Таврійська(Червонофлотська) 102-102А, 106
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20009, 20764
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-821 Білозерка з 09:30 по 13:30  
Херсонські РЕМ Чорнобаївка:
Вознесенська(Колгоспна) 19; Галицька 4-6, 13, 15-17, 20-20А, 39, 41, 43, 47-69, 71, 73, 75, 77, 79, 81-83, 85, 87-98, 100, 102, 110, 116, 120-122; Зарічна 3-4, 7-13; Калинова 2-10; Консервна 2, 4-9, 11-12; Крайня 2-6; Механічна 1, 10; Молодіжна 7-8А, 10-11, 20-22, 24-25, 28-30, 35-60; Овочева 1-8, 10-20; Північна 1-2, 2Г, 4, 7, 10, 14-15; Таврійська(Червонофлотська) 6, 29, 31, 34-49, 51-52, 54, 65-66, 72, 74, 80-83, 89, 98-100
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20400
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-820 Білозерка з 12:00 по 16:30  
30.1.2020
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
40років Перемоги 2А-39, 44, 46-49; Херсонська(МарксаК) 1-17, 19-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20536, 20693, 20767
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Профспілковий 1-2; УкраїнкиЛ 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Причальна 1-4, 8-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Артилерійський 1-9; Дунайський 1-11А; Дзеркальний 10А-30; Дніпровська 1-10; Зоряна(Бєлінського) 1-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1Б-2, 5-18, 19-20А, 30, 32-32А; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 92А, 94А, 96, 98, 100, 102-102А, 104, 106-106А, 108, 110-112А, 114-150; Нова 1-14; Носенко 1-9; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1, 1Б-44А; Спортивний 1-6А; Фестивальна(Чапаєва) 1-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 91-93, 95, 97, 99-101А, 103-103А, 107, 109-109В, 111А-111Б, 113-113Б, 115А, 119, 121-121А; Широка(Червоноармійська) 1В, 11А-12, 15, 15б, 20А, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А, 8; Білозерська 50; Горіхова 2-7; Зелена 3-9; Квіткова 1-4; Монастирська 1-5; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Грозове:
Польова 1-6; Придорожня 0-18; Центральна 1-32
Миролюбівка(Радянське):
Будівельників 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17; Бульварний 0-13; Зелена 0-86; Лікарняний 0-7; Магаданська 1-105; Молодіжна 1-40; Нова 1-58; Робоча 1-104Б; Степова 1-16; Степовий 2-13; Східна 1-14; Східна2 2-4; Центральна 1-89
Солдатське:
Зелена 1-39; Молодіжна 1-10; Шевченка 9-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6724, 6780, 6781, 20043, 20056, 20057, 20063, 20104, 20158, 20172, 20221, 20245, 20388, 20448, 20562, 20857, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 532 з 09:00 по 12:00  
Херсонські РЕМ Солдатське:
Зелена 1-39; Молодіжна 1-10; Шевченка 9-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5281, 20158, 20562, 20857
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ КТП-277 Білозерка з 09:00 по 16:00  
31.1.2020
Херсонські РЕМ Зеленівка:

40роківПеремоги 1-9; Абрикосова 1-55; Виноградний 1-6; Вишнева 2-15; Вузький 1-12; Гагаріна 1-10, 13; Дальній 1-10; Дніпровська 1-15Б; Довженка 1-37; Дружби 2-6; Дунайський 1-10; Зарічна 1-6; Зелена 1-33; Каштанова 2-59; Київська 2-15; Комунарів 1-18; Красіна 1-23; Крива 1-50; Лавреньова 1-18; Лермонтова 1-30; Лісна 5-25; Миру 1-16; Набережна1 1-5А, 7-9; Набережна2 1-24; Надії 2-6; Некрасова 1-72; Нижня1 1-39; Нижня2 1-41; Овочева 1-20; Олімпійська 1А-30; Парникова 1-22; Першотравнева 1-62; Південний 2-3; Північний 1А-10; Фрунзе 1-18; Чехова 4; Підпільна 1-43; Пушкінська 2-14; Пушкінський 1-35; Радгоспна 13Б-20А; Радгоспний 1-25; Робоча 1-37; Світла 1-57; СковородиГ 2-16; Солідарності 1А-79; Сонячна 10, 20; Спортивний 1-4; Старостіна 1-31; Степова 1А-73; Східний 2-6А; Тиха (9Січня) 1-17; Торговий 1-3; Тухачевського 1-31; Українки Лесі 1-39; Українського прапора 1-59; Херсонський 2-10; Чехова 1-35

В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 159, 449, 553, 565, 592, 717, 1321, 1344, 1433, 1570, 1661, 2284, 2558, 2594, 3201, 3664, 3780, 3843, 3848, 4274, 4333, 4358, 4368, 4805, 4915, 5048, 5070, 5333, 5509, 5625, 5807, 5888, 6006, 6322, 6563, 6927

Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 4019 з 09:30 по 16:30  
Херсонські РЕМ Зарічне(Тельмана):
Набережний 2-6; Сагайдачного 5; Центральна 0-48
Зеленівка:
МиколиЛисенка(Дем’янаБ) 6А
Інгулець:
Вишнева(Комсомольська) 1-20; Гагаріна 2, 6, 8, 10-12, 14, 16, 18, 20, 22, 36-139; Дружби(Радянська) 1-20; ЗЕЛЕНЫЙ ГАЙ ФЕPМЕP 0; Інгулецька 1-136; Миру 2-47; Молодіжна 1-14; Набережна 1-49; Робоча 1-16; Садова 1-12; Степова 1-52; Таврійський 1-6; Українська 1-19; Урожайна(Жовтнева) 51-101; Херсонська 1-16
В т.ч. особ. рахунки пром.: 629, 5281, 6450, 6570, 20138, 20236, 20300, 20450, 20456, 20611, 20614, 20851, 20919, 21010
Технічне обслуговування лінії 10(6) кВ 592 з 09:00 по 15:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
40років Перемоги 2А-39, 44, 46-49; Херсонська(МарксаК) 1-17, 19-20
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20095, 20536, 20693, 20767
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-1 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Станіслав:
Профспілковий 1-2; УкраїнкиЛ 1-43
В т.ч. особ. рахунки пром.: 20126
Технічне обслуговування лінії 0.4 кВ ТП-614 Л-2 Білозерка з 10:00 по 16:00  
Херсонські РЕМ Благовіщенське(Петровського):
Берегова 2-6; Зелена 1-10; Причальна 1-4, 8-9; Сонячна 2-21; Травня1 2
Комишани:
Арнаутська(ГромовоїУ) 1-10Б; Артема 1-8; Артилерійський 1-9; Дунайський 1-11А; Дзеркальний 10А-30; Дніпровська 1-10; Зоряна(Бєлінського) 1-42; Кірова 1-15; Котовського 1-14; Крилова 1Б-2, 5-18, 19-20А, 30, 32-32А; Лиманний 1-20А; Ломоносова 1-14А; Механізаторів 1-40; Морський 1-18; Набережна 1-66А; Нижня 92А, 94А, 96, 98, 100, 102-102А, 104, 106-106А, 108, 110-112А, 114-150; Нова 1-14; Носенко 1-9; Південна(Крупської) 1-22; Пушкіна 1, 1Б-44А; Спортивний 1-6А; Фестивальна(Чапаєва) 1-38; ХмельницькогоБ 1-17; Центральна(Радянська) 89-89А, 91-93, 95, 97, 99-101А, 103-103А, 107, 109-109В, 111А-111Б, 113-113Б, 115А, 119, 121-121А; Широка(Червоноармійська) 1В, 11А-12, 15, 15б, 20А, 26, 28-28Б, 30-30А, 34-34А
Приозерне:
c. Петровское, Солнечная 4; Берегова 1А, 8; Білозерська 50; Горіхова 2-7; Зелена 3-9; Квіткова 1-4; Монастирська 1-5; Пляжна 1-10; Сонячна 1-14; СПТУ-6 0-0(с.Петровское)
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 591, 592, 725, 1198, 1581, 1983, 2842, 2920, 3102, 3103, 3535, 3921, 5497, 6327, 6373
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ РеК-1 Ф-3109 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Комишани:
Горького 1А-12; Гоголя 1-12; Громадянська 6-42; Добровольців (Комсомольська) 1-27; Заповідна (Шмідта) 2-10А; Зарічна (Піонерська) 1А-31А; Комбайновий 5; Комишанський 1-13; Кооперативна 1Б-31, 32-40; Космонавтів 17-37; Кошовий 1А-17; Крилова 1-1Б, 2А-4А, 18Б, 22-22А, 24А, 26-26А, 28; Лермонтова 1-35; Мостовий 3-3А; Надозерний 0-11; Нижня 1А-92, 93, 95, 96А-97, 99А, 101, 103-103А, 105, 107-107А, 109-109Б, 113; Першотравнева 1-5; Поштова 1-10А, 12А-12Б, 12Г-15, 17; Поштовий 2-7В; Пролетарський 1-8; Яружний (Овражний) 2-2А; Річний 1-20; Робоча 1-8; Робочий 1А-10; Садова 2-5, 6А-9А; Соборна(Жовтнева) 1-41; Спортивний 7-9; Стадіонний 1-3; Степовий 1, 1Б-1Г, 2-4, 4Б-11А; Східний 4, 9-26; Торговий 1-4; Тупиковий 1-8; Херсонська 1-30; Центральна(Радянська) 1-24Б, 26-26А, 28-28В, 29А, 29В-31А, 33-39, 41, 43-62, 62Б-77, 78-87/2, 90-90А; Чкалова 1А-14; Шевченка 1-42; Широка(Червоноармійська) 2-2В, 11, 13-14, 14В, 16-17, 18, 20, 21-22, 23-25А, 27-27А, 29-29А, 31-33, 35-36Б, 38Б-48Б; Шкільна 1-24/60А; Шкільний 1В-18Б; Яружна 1-33
В т.ч. особ. рахунки пром.: 125, 161, 259, 301, 591, 592, 788, 884, 993, 1155, 1344, 1836, 1837, 2106, 2321, 2375, 2503, 2517, 2564, 2916, 2925, 3057, 3755, 4063, 4223, 4523, 4945, 5183, 5972, 6214, 6327, 6462, 7040
Капітальний ремонт лінії 10(6) кВ ТП-713 РВ на ВЛ-6кВ до РЕК-1 Ф-3112 з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Білозерка:
Лікарняний 21; Молодіжна 2-41; Пушкіна 135-136, 137, 139, 141-149, 151-258; Свободи(МарксаК) 190, 194/19, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214-218, 220, 222-224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246-250; територія Білозерської селищної ради ,; Трояндовий(Колгоспний) 31
В т.ч. особ. рахунки пром.: 5269, 6414, 20065, 20080, 20388, 20581, 21029
Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-33 1Т Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ Особ. рахунки пром.: 4712 Технічне обслуговування ТП 10(6) кВ ЗТП-33 2Т Білозерка з 09:00 по 16:30  
Херсонські РЕМ

Білозерка:
30років Перемоги 3-76; Будівельний 1; Вінницька 1-137; Європейська(Радянська) 0, 47, 49, 51, 53, 55-82; Західний 3-5; Київська(Жовтнева) 61; Лікарняний 21-33; територія Білозерської селищної ради ,; Молодіжна 2-41; Пушкіна 135-136, 137, 139, 141-149, 151-258; Свободи(МарксаК) 190, 194/19, 196, 198, 200, 202, 206, 208, 210, 212, 214-218, 220, 222-224, 226, 228, 232, 234, 236, 238, 240, 242, 244, 246-250; Торгівельний 41-47; Трояндовий(Колгоспний) 31, 37/33; Фестивальна 47, 51-59; Харченка 48/52-55; Херсонська 52, 55-207; Чаленко 1; Шевченка 87-89, 91, 93-120, 122-256
Херсон:
Радянська (Ярослава Мудрого) 46
В т.ч. особ. рахунки пром.: 4712, 5269, 6414, 20010, 20035, 20065, 20080, 20388, 20495, 20581, 20582, 20891, 20921, 21010, 21029

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info