20 C
Kherson
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Останні новини

Готувала вечерю і ледь не згоріла сама

Самотність – нелегке випробування, особливо, коли виникають надзвичайні ситуації. Минулих вихідних 70-річна одинока пенсіонерка з Інгульця розпалювала піч, аби готувати на ній вечерю. Господиня занадто близько підійшла до відкритого вогню і не помітила, як на ній спалахнув одяг, а від нього зайнялися інші речі у кімнаті. Сусіди побачили дим і кинулися на допомогу пенсіонерці. Згодом приїхали і херсонські рятувальники. В результаті пожежі старенька отримала опіки другого-третього ступенів шістдесяти відсотків шкіри тіла і знаходиться зараз в обласній клінічній лікарні.

6 лютого о 12.53 до служби порятунку надійшло повідомлення про пожежу по вул. Таврійській у Чорнобаївці. По прибуттю на місце події рятувальники побачили, що горять домашні речі та меблі у кімнаті на другому поверсі житлового будинку. Рятувальники швидко приборкали пожежу на площі 6 кв. м. Причина загоряння встановлюється.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info