28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Гордість школи і району

 Білозерка.info  Білозерка.info

Учень 5 класу Східненської ЗОШ Тарас Чепура обдарований, неординарний, всебічно розвинений, креативний, ініціативний, цілеспрямований і впевнений у собі. Світ його захоплень різноманітний: любить читати художню та наукову літературу, цікавиться комп’ютерними технологіями, грає на сопілці, майстерно декламує поезії. 

Тарас надзвичайно ерудований, з високим почуттям відповідальності за доручену справу, наполегливий у досягненні своєї мети, здатний досягти високих результатів: у 2014 р. він посів І місце у районному етапі, ІІІ місце в обласному етапі, у 2015 р. – ІІІ місце у районному етапі конкурсу художнього читання «Наша земля – Україна»; у 2015 р. – ІІ місце, у 2016 р. – ІІІ місце у районному етапі конкурсу-огляду дитячо-юнацької художньої творчості «Таврійський барвограй» (номінація «музичне виконавство»), у 2016 р. – ІІ місце у районному конкурсі-захисті учнівських проектів. У жовтні минулого року хлопець брав участь в обласному науково-практичному семінарі для вчителів математики.

Тарас упевнено крокує до своєї мети, самовдосконалюється і з легкістю підкорює нові вершини, адже його мрія – досягти успіху в житті, принести користь людям і суспільству. 

Адміністрація школи

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info