21.2 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

Гордість Чорнобаївки: сестри-чемпіонки з важкої атлетики

У Чорнобаївській філії КДЮСШ Білозерської селищної ради вже не один десяток років працює відділення важкої атлетики. Для багатьох дуже незвично, що чоловічим видом спорту займаються такі тендітні дівчатка, сестри Анна, Валентина та Діана Гора.

Потенціал юних спортсменок з багатодітної родини розкрив тренер В’ячеслав Анатолійович Базилюк. Наполегливість і цілеспрямованість дівчат приносять високі результати.

17-річна Анна – неодноразова чемпіонка та призерка Херсонської області, срібна призерка Чемпіонату України, була в резерві Національної збірної України, виконала I дорослий розряд.

14-річна Валентина – неодноразова чемпіонка та призерка Херсонської області, срібна призерка Чемпіонату України, у 2020 році отримала II дорослий розряд, знаходиться у резерві Національної збірної команди України.

Наймолодша 12-річна Діана – неодноразова чемпіонка області, має II розряд, посіла 5 місце на чемпіонаті України у 2020 році. Зараз готується до Чемпіонату України, який відбудеться в листопаді у місті Коломия.

Дівчата – гордість свого тренера та нашої спортивної школи. Бажаємо сестричкам високих досягнень у змаганнях різного рівня! Адміністрація КДЮСШ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info