27.3 C
Kherson
Вівторок, 16 Липня, 2024

Останні новини

Головній зрадниці Білозерської громади повідомили про підозру

Депутатці Білозерської селищної ради від забороненої в Україні партії «Блок Володимира Сальдо», яка стала головою окупаційної адміністрації селища, повідомили про підозру у державній зраді.
Інформація про це з’явилася на офіційному сайті  Херсонської обласної прокуратури.

За даними слідства, підозрювана під час окупації російськими військами території Херсонщини перейшла на бік ворога та обійняла посаду «голови Білозерської військово-цивільної адміністрації».
На псевдопосаді жінка вживала заходів для утвердження окупаційної влади, проводила збори населення під час яких схиляла місцевих до співпраці з окупаційною владою. Також вона примушувала приватних підприємців перереєстровуватися за російським законодавством, погрожуючи «націоналізувати» їх майно у разі незгоди.
Досудове розслідування здійснюється УСБ України в Херсонській області.

З повідомлення Херсонської обласної прокуратури зрозуміло, що йдеться про Ірину Козльонкову. Підозрювана має багатий політичний досвід, пов’язаний із Партією регіонів та її прибічниками. У період президентства Віктора Януковича, жінка обіймала посаду начальника відділу освіти, молоді та спорту Білозерської райдержадміністрації.

У 2015 році підозрювана балотувалася до Херсонської обласної ради від політичної партії «Опозиційний блок». До цього вона була зареєстрована керівником територіального підрозділу цієї політсили в Білозерському районі.
Крім того, Козльонкова причетна до діяльності громадської організації “Національна платформа “Жінки за мир”, яка напряму пов’язана з Наталією Королевською. Саме Козльонкова очолила відокремлений підрозділ організації у Білозерському районі. До речі, “Група Наталії Королевської” – це подружжя Наталії Королевської та Юрія Солода. Основними сферами діяльності компаній є добування вугілля, металургія та харчова промисловість. Брат Королевської – Костянтин володіє декількома агрокомпаніями в окупованому Криму.


Також жінка була депутатом від опозиційної партії у Білозерській районній раді. На останніх місцевих виборах восени 2020 року Козльонкова балотувалася на посаду Білозерського селищного голови від партії «Блок Володимира Сальдо». Інформація про це міститься на сайті Білозерської селищної ради: http://bilozerka-otg.gov.ua/2020/09/30/списки-кандидатів-на-посаду-білозерс/

 


Вибори Козльонкова програла, але набрала достатню кількість голосів, щоб стати депутатом Білозерської селищної ради. До повномасштабного вторгнення росії підозрювана очолювала відділ освіти, культури, молоді та спорту селищної ради.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info