Головне в роботі – спілкування

0
54

 Білозерка.info  Білозерка.info

Чорнобаївка – рідне село для Альони Василівни Каліченко: тут вона народилася, ходила до школи, після закінчення з червоним дипломом педінституту два з половиною роки викладала математику й інформатику у школі. Коли у сільській раді з’явилися комп’ютери, її запросили допомогти, адже тоді ніхто не знав, як з ними працювати. Спочатку приходила до сільради після основної роботи, допомагала працівникам освоїти нову для них техніку. У 2004 році Альону Василівну обрали депутатом сільради, потім – секретарем. На наступне скликання ситуація повторилася. 

Чорнобаївка – село велике, тут проживає 10 тисяч населення, тож у секретаря роботи вистачало: постійний прийом громадян, видача довідок, надання консультацій, вчинення нотаріальних дій. Був період, коли Альона Василівна протягом тривалого часу – 2 роки – виконувала обов’язки сільського голови. Без діловода, секретаря виконкому було складнувато. Але пощастило з депутатами сільської ради – компетентними, небайдужими, які не допускали формального підходу до виконання свого громадського обов’язку. Чого тільки вартував Дмитро Стефанович Бутрій, який тоді очолював земельну комісію! Хоч земельні питання не належали до його фахової компетенції, він досконало вивчав законодавство, консультувався із спеціалістами.

З 2013 року Альона Василівна працює секретарем виконкому. І хоч її робота тісно пов’язана з паперами, головним вона вважає спілкування з людьми. До сільради односельці рідко приходять у хорошому настрої, усе частіше сюди йдуть за допомогою, порадою. І для всіх у неї є добре слово, кожного уважно вислухає і обов’язково допоможе. Здається, Альона Василівна може знайти спільну мову з будь-ким. Навіть порушники, яким за рішенням адмінкомісії треба сплатити штраф, після роз’яснень секретаря виконкому щиро розуміють, що були не праві. Урівноваженість, глибока фахова компетентність, а ще – надзвичайна людяність Альони Василівни допомагають вирішувати конфліктні ситуації, які часом виникають на сільських сходах.

Секретар виконкому бере активну участь в організації різних сільських заходів, веде сторінки сільської ради у соцмережах, всіляко намагається залучити якомога більше чорнобаївців до громадського життя села.

Надійним тилом для Альони Василівни є її сім’я: чоловік, який в усьому підтримує, і діти. Старший син – студент-третьокурсник, вчиться у Польші за спеціальністю «міжнародний бізнес», донька в цьому році пішла до першого класу. А найпершим порадником в усіх аспектах життя залишається батько Василь Григорович Калнауз. У свій час він обирався депутатом сільської ради, у минулому скликанні був депутатом районної ради. Альона Василівна перейняла від нього естафету – в нинішньому скликанні вже вона стала депутатом районної ради. І їй дуже приємно, коли завдяки депутатській діяльності вдається допомогти землякам.

Вікторія Ружина, “Придніпровська зірка”

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь