28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Головне управління ДФС у Херсонській області приймає конфіденційні повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень

 Білозерка.info

З 01 липня п.р. відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приймає телефонні дзвінки від громадян та платників податків з питань дотримання антикорупційного законодавства, своєчасного реагування та припинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.   

Спеціалісти підрозділу активно співпрацюють із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень за вимогами п. 4 ст. 53 Закону України від 14.1.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі – «Закон»).

Громадяни, котрі надають інформацію та допомогу для запобігання та протидії корупції, перебувають під захистом держави. Такі повідомлення мають характер конфіденційних, інформація про осіб, що надали такі повідомлення не підлягає розголошенню.

УВАГА:

Ви можете залишити відповідне письмове або усне повідомлення, інформацію яка стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті та структурних підрозділах Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі згідно із Законом.

Письмове повідомлення надсилайте на адресу: 73026, м. Херсон, прос. Ушакова, 75,  з  позначкою на конверті «Про корупцію».

Із усним повідомленням звертайтеся за номером (0552) 42-76-80, який працює у робочі дні з 9.00 до 18.00, у п`ятницю до 16.45 (крім обідньої перерви).

Засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на електронну адресу: ks.vzvk@sfs.gov.ua

Всі повідомлення розглядаються працівниками відділу згідно з вимогами діючого законодавства.

Джерело

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info