17.3 C
Kherson
П’ятниця, 22 Вересня, 2023

Останні новини

Голова райдержадміністрації Андрій Неделько провів першу апаратну нараду

29 листопада 2019 року голова Білозерської районної державної адміністрації Андрій Неделько провів першу апаратну нараду із заступниками голови РДА, керівником апарату, керівниками структурних підрозділів РДА та районних установ.

На початку наради голова РДА заслухав кожного керівника згідно функціональних обов’язків щодо стану справ у підпорядкованих галузях.

За підсумками засідання надані доручення керівникам підрозділів підготувати перелік проблемних питань з визначенням шляхів їх вирішення для обговорення на засіданні обласної селекторної наради та перелік поточних проблемних питань з визначенням шляхів їх вирішення на місцевому рівні.

Також дано доручення службі у справах дітей спільно з юристом районної державної адміністрації вивчити  питання щодо укладання договорів з керівниками установ, організацій щодо спільного використання автомобіля для здійснення виїздів на території сільських рад району з метою вирішення питань соціального захисту дітей.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info