15.3 C
Kherson
Субота, 23 Вересня, 2023

Останні новини

Голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв уклав угоду з сімейним лікарем в Білозерській лікарській амбулаторії

 Білозерка.info  Білозерка.info

Нагадаємо, з 1 квітня мешканці області можуть укладати угоди з сімейними лікарями, терапевтами та педіатрами. Документи, які знадобляться для підписання угоди з лікарем – ваш паспорт та ідентифікаційний номер. Якщо ж ви підписуєте декларацію з педіатром (чи сімейним лікарем, який буде обслуговувати вашу дитину), то також знадобиться свідоцтво про народження дитини та документи (паспорт та код) одного з її батьків або опікунів.
Основний спосіб заповнення декларації — електроний: уповноважена особа закладу ПМД (в різних медзакладах це може бути або реєстратор, або медсестра, або лікар) внесе ваші дані в систему. Потім роздрукує декларацію, яку ви підпишете у двох примірниках (один із них залишається у вас). Потім уповноважена особа медзакладу накладає електронний цифровий підпис працівника юридичної особи на декларацію та надсилає її в систему «Електронне здоров‘я».
Ви офіційно задекларували вибір свого лікаря. Гроші за ваше обслуговування держава (НСЗУ) сплачуватиме закладу, у якому працює обраний вами лікар.
Першим пацієнтом Білозерської лікарської амбулаторії, який уклав угоду із лікарем став голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. Саме з цією метою він завітав сьогодні до Білозерки.
Під час процедури реєстрації і заповнення декларації керівник Херсонщини переконався у швидкості і зручності електронного обслуговування. Також очільник області поспілкувався із керівниками районного рівня, працівниками амбулаторії щодо проблем і перспектив галузі, зокрема, з приводу необхідності «житлового» розмежування районної поліклініки і білозерської амбулаторії.

Джерело: Білозерська РДА

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info