Чт, 13 Сер 26
27.5°C

ГО “Південна стратегія розвитку” допомогла родині з Кізомиса отримати житловий сертифікат

Олена Бджола 26 Червня, 2026

Родина 68-річного Василя Романова внаслідок російських обстрілів була вимушена виїхати із Кізомиса до Миколаєва: їхній будинок зруйнований. ГО “Південна стратегія розвитку” допомогла сім’ї отримати житловий сертифікат.
Про це благодійники розповіли на своїй сторінці у Facebook.
До початку повномасштабного вторгнення Василь проживав у Кізомисі разом із дружиною, двома синами та онуками. У сім’ї була власна ділянка поблизу Дніпра. Через бойові дії родина розділилася. Згодом Василь та дружина переїхали до Миколаєва. Будинок сім’ї спочатку був пошкоджений, а згодом – зруйнований російськими обстрілами.

“Бракувало розуміння, чи варто взагалі подавати на компенсацію. Та й у технологіях досвіду мало — у смартфоні виходить лише дзвонити та новини читати. До того ж з’ясувалося, що земля під будинком не була приватизована. Опускалися руки, але ми вирішили звернутися по допомогу до фахівців”, — зауважив пан Василь.

Юристи ГО “Південна стратегія розвитку” допомогли подружжю отримати житловий сертифікат: зібрати документи та докази руйнувань, приватизувати ділянку. Потім родина подала заявку у межах програми “єВідновлення” та дочекалася її схвалення, а також знайшла нову оселю. Наразі фахівці займаються фінальною процедурою оформлення коштів.

Олена Бджола

Статті автора