28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Глобальний тиждень безпеки дорожнього руху ООН

 Білозерка.info

З 7-го по 12-те травня Україна долучилася до проведення 5-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН, що пройшов під гаслом «Лідерство в галузі безпеки дорожнього руху». Упродовж тижня рятувальники Херсонщини спільно з поліцейськими відпрацювали різноманітні заходи з тематики безпеки дорожнього руху. 

Так, 10 травня в Бериславському закладі повної загальної середньої освіти №3 дітям доведено та продемонстровано “Правила дорожнього руху для пішоходів”, зокрема жести регулювальника, як треба поводитися в ролі пішохода або учасника дорожнього руху на велосипеді. Також нагадано номера виклику різних служб у екстрених ситуаціях, як треба себе поводити коли бачиш автомобіль, що рухається зі спецсигналами. Відповідно учні постаралися виконати практичне завдання на дану тематику. 

11 травня співробітники Горностаївського районного сектору ГУ ДСНС області спільно з співробітниками відділу поліції провели рейд, у ході якого до водіїв доводилися вимоги Правил дорожнього руху України, зокрема щодо правил пропуску автомобілів з увімкненими синіми проблисковими маячками та спеціальним звуковим сигналом та вручалися відповідні пам’ятки.

Білозерські рятувальники разом із поліціянтами провели профілактичні заходи у дошкільних та загальноосвітніх закладах районного центру. Так, малюкам наголошувалось на дотриманні правил дорожнього руху під час руху по пішохідних переходах, грі неподалік автошляхів, забороні виїзду велосипедів на автошляхи. Учням вказувалося що задля того, щоб керувати моторолерами, скутерами потрібно отримати посвідчення водія відповідної категорії, рух на велосипедах повинен відбуватись лише по велосипедних доріжках, а у разі їх відсутності по обочині автошляху. 

Також відбулися спеціальні тематичні заняття у пожежно-рятувальних підрозділах з особовим складом, під час яких проведено додаткові інструктажі щодо запобігання вживання алкогольних напоїв за кермом, перевищення швидкості руху, що не відповідає дорожній обстановці. Акцентовано увагу щодо дотримання правил під час слідування на пожежі, адміністративна відповідальність за порушення правил та розглядалися різні дорожні випадки. Додатково перевірено і стан транспортних засобів.

[su_slider source=”media: 6553,6552,6551,6550,6549,6548,6547,6546″ limit=”30″ target=”blank” width=”700″ height=”400″ title=”no” speed=”700″]

 

За матеріалами: Білозерський районний сектор ГУ ДСНС України у Херсонській області

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info