38.7 C
Kherson
Понеділок, 15 Липня, 2024

Останні новини

Гірка пам’ятка минулого

Сьогодні в Білозерці відбувся мітинг, на якому представники Білозерської райдержадміністрації, районної та селищної ради, небайдужі жителі району поклали квіти до пам’ятного знака на честь жертв Чорнобильської катастрофи.

31 рік минув від того, коли страшна біда прийшла в Україну накривши чорним крилом не тільки нашу країну, а й Росію та Білорусь. Чорнобиль назавжди зайняв місце у сумнозвісному списку поряд з Хіросімою та Нагасакі. Аварія, що трапилася на четвертому енергоблоці і досі своїм відлунням спонукає людство до пильності.

Тож треба пам’ятати: майбутнє підкоряється людині тоді, коли вона здатна глибоко і всебічно осмислити минуле, вміти отримувати уроки з допущенних помилок, шукати нових заходів їх вирішення. З цього погляду Чорнобильська аварія, котра застала нас зненацька, виявивши нашу низьку готовність до таких проблем поки, що мало чого нас навчила…

Наталя Юшко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info