25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Футбол об’єднує жінок! Відкрито реєстрацію аматорських жіночих команд для участі у турнірі до дня 8 березня

22 березня 2020р. в Білозерці відбудеться турнір з футзалу серед аматорських жіночих команд! Турнір присвячується святу 8 березня – дню жіночої солідарності. І саме тому наші жінки обрали для себе особливу форму святкування – вони гратимуть у футбол, аби показати свою активну життєву позицію, підтримати одна одну, довести, що жіноча дружба існує і жінки можуть працювати в команді.
Організатори вже мають заявки на участь від аматорських команд з Білозерки, Надеждівки та Музиківки.
Організатори запрошують до участі у турнірі активних жінок та дівчат з сусідніх громад!
Для цього треба до 15 березня:
  1. зібрати команду мінімум з 5 жінок, які люблять футбол;
  2. зареєструватися за цим посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeeOwizYDIuFJdSKTeIl2KcnHq_i0ykhf2HpmBMOQxsNS24og/viewform;
  3. зарядитися позитивом і приїхати на турнір!
Організатори турніру – Білозерська футбольна ліга та громадська організація “Білозерський центр регіонального розвитку”.
Турнір відбудеться в рамках проекту соціальної дії “Футбол об”єднує… жінок” за підтримки Active Citizens Ukraine та Об’єднання.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info