20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Футбол: малий кубок у команди з Микільського, а великий – у станіславської “Бригантини”

Цими вихідними відбулися фінальні матчі розіграшу кубку відкриття сезону Білозерської Футбольної Ліги. Так, у суботу в Микільському було розіграно «Малий кубок», в якому переможцями стали господарі, які за підсумками турніру були вправнішими за білозерську “Іскру” та томинобалківський “Темп”.

 Білозерка.info

А у неділю, 1 квітня, на районному стадіоні “Харчовик” три кращі команди розіграли «Великий кубок». Рівних у цьому фіналі не було минулорічному чемпіону ліги – станіславській “Бригантині”. Станіславці двічі з однаковим рахунком 2:0 переграли правдинський “Цареводар” та дніпровське “Гроно”.

 Білозерка.info

Отож, в зв’язку з Великодніми святами на футбольних галявинах Білозерщини, настає двотижнева пауза, а з 22 квітня стартує чемпіонат Білозерського району з футболу.

Андрій Пилипченко

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info