Французькі благодійники передали “швидку” Дар’ївській громаді

0
151

До Дар’ївської громади доставили автомобіль швидкої допомоги, який надали благодійники з Франції.
Про це повідомила Дар’ївська сільська рада у Facebook.


Машину Дар’ївська громада отримала за підтримки Philippe Pons, а доставили “швидку” працівники місцевої військової адміністрації.

Після укомплектування необхідним обладнанням спецавтівка обслуговуватиме місцеве населення.

Також благодійники передали “швидку” для Івано-Франківська.

  • Мешканцям Білозерки доставили гуманітарну допомогу – будівельні матеріали. Людям передали 300 OSB-листів, які вони зможуть полагодити свої домівки.
  • Благодійники передали медичним закладам Станіславської громади необхідне обладнання. Станіславська амбулаторія отримала три системних блоки від американського Університету ДеСейлз. Широкобалківський і Олександрівський фельдшерсько-акушерські пункти та Софіївський фельдшерський пункт отримали монітори, системні блоки, комп’ютерні мишки, клавіатуру та колонки від Elizabethtown College.
  • Протягом минулого тижня Обласна аварійно-рятувальна служба передала 52 000 літрів питної води для потреб Музиківської, Чорнобаївської та Тягинської громад. Крім того Чорнобаївська громада отримала 10 генераторів, одяг, а також корм для тварин.
    До Станіславської громади волонтери привезли генератори та продукти харчування, а для жителів Білозерської громади – продукти та протигази. Продуктові набори також отримали мешканці Музиківської громади.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь