26.8 C
Kherson
Неділя, 23 Червня, 2024

Останні новини

Фотохроніки велопробігу “З нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни”

9 травня відбувся Традиційний велопробіг “З нагоди вшанування пам’яті загиблих під час Другої світової війни”, організований ГО “Велохерсон“, в рамках якого велосипедисти з різних міст України, проїхали по території Білозерського району. Всього стартувало майже п’ятдесят учасників. Деякі учасники вже не вперше приймають участь, але й були ті, хто вперше побували в наших краях і вони були приємно вражені красою нашого краю та казали, що хочуть повернутись сюди ще.

В громадах гостей радо зустрічали місцеві жителі, працівники влади та закладів культури.

Веломарафонці в Білозерці

Світлана Мішина: “У Велетенському веломарафонців зустрічала й Дудка Олександра Прокопівна, мама Дудки Миколи, який загинув, отримавши поранення в зоні проведення АТО. Дякуємо молоді Херсонщини,яка започаткувала таку гарну патріотичну традицію. Ці молоді люди – це краще майбутнє держави”.

Учасники марафону заїхали в Широку Балку

Фото на згадку із станіславцями

Олександрівці теж з радістю зустрічали гостей

Олександр Івченко, Надеждівський сільський голова: ” Велопробіг проходив і через наше село. Надеждівці зустріли велосипедистів українською піснею, поклали разом квіти до пам’ятника, поспілкувалися, сфотографувалися, домовилися про нові зустрічі, і звичайно разом помріяли про нову дорогу до нашого села”.

Цей пробіг вже став традицією і п’ятий рік проходить цим маршрутом, тому сподіваємось, що ще не один рік будемо зустрічати гостей на велосипедах і самі долучатись до пробігу.

Олег Марчук

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info