25 C
Kherson
Понеділок, 18 Вересня, 2023

Останні новини

Фотоконкурс до Дня Закоханих!!!

 Білозерка.info

Друзі, а у нас фотоконкурс до Дня Закоханих!!! Запрошуємо закохані пари з усього Білозерського району позмагатися за подарунковий сертифікат на романтичну фотосесію!

Щоб взяти участь у конкурсі, треба до 14 лютого 2018 року на електронну пошту bilozerka.info@gmail.com або у Facebook на сторінці https://www.facebook.com/bilozerka.info/ надіслати якісне фото вашої пари. У повідомленні необхідно зазначити хто на фото і де воно було зроблене, а також можете придумати для нього назву та коротко описати вашу love-story 🙂

Всі фотографії будуть розміщені на Facebook-сторінці, а п’ятірка найкращих – на сайті Білозерка.Інфо.

Закохана пара, чия фотографія набере найбільше лайків на нашій Facebook-сторінці, отримає головний приз – подарунковий сертифікат на романтичну фотосесію від Віолетти Вдовиченко!!!

Чекаємо на ваші романтичні фото та зичимо перемоги!!!

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info