Фестиваль “Станіславські зорі” в цьому році відбудеться онлайн

0
34

“Оскільки запланований на 1 травня щорічний фестиваль “Станіславські зорі” поки що немає можливості провести у зв’язку з карантином, ми вирішили оголосити відео-конкурс місцевих талантів у вокальному, інструментальному та театральному жанрах” – повідомила у фейсбук Світлана Симоньянц, директорка комунального закладу культури і дозвілля “Лідер”.

Організатори повідомляють, що всі бажаючі прийняти участь мають відзняти відео виконання вокального, музичного твору, гуморески, вірша чи естрадного монологу на телефон, планшет, ноутбук та надіслати на електронну пошту shurokabalka.sbk@gmail.com після чого відео буде опубліковано у фейсбуці на сторінці Станіславські ЗОРІ докладніше, яка створена спеціально для фестивалю. Обов’язково вкажіть прізвище та ім’я виконавця, вік, населений пункт, назву твору.

Переможців визначать за кількістю лайків (підрахунок лайків тільки на сторінці Станіславські ЗОРІ докладніше), на яких чекають подарунки! В кожній номінації, жанрі та віковій категорії нагороди отримають за 1, 2, 3 місце. Всім інші учасники отримають грамоти.

Відео приймається з 29 квітня до 22 години 22 травня 2020р. Результати конкурсу будуть опубліковані 25 травня. Чим раніше ви надішлете свій запис, тим більше у вас шансів набрати більшу кількість лайків!

Звертаємо вашу увагу, що вокальні, інструментальні та театральні виступи приймаються тільки у сольному виконані!

Проте для вокального жанру відкрита номінація “СПІВОЧА РОДИНА” (родинні дуети, тріо, квартети, ансамблі). А, також, для закладів дошкільної освіти є номінація “Група підтримки – маленькі зірочки”.

У сольних виконаннях призові місця визначатимуться по кожній віковій категорії, а саме: 3-6 років, 7-11 років, 12-16 років, 17-25 років, 26+ років.

Сподіваємося на вашу активність та чекаємо відео від вас, НАШІ ДОРОГІ ТАЛАНТИ!

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь