Фермери Херсонщини можуть одержати кошти на утримання худоби

0
412

У Херсонській області фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції надають дотації на утримання корів, кіз або овець.
Про це повідомила Білозерська СВА у Facebook.
Допомогу виділяють відповідно до постанови Кабміну від 15 березня 2024 року №300. Кошти можуть отримати фермери, які утримують від 3 до 100 голів корів або від 5 до 500 голів маточного поголів’я кіз та/або овець. Свійські тварини мають бути ідентифіковані та зареєстровані.
Уряд виділяє гроші фермерам у вигляді:
• спеціальної бюджетної дотації для утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності у розмірі 7 тис. грн на одну корову, яка перебуває у власності отримувача;
• спеціальної бюджетної дотації для утримання маточного поголів’я кіз та/або овець – 2 тис грн на кожну голову.
Реєструватись на отримання допомоги необхідно через Державний аграрний реєстр у період з 1 травня по 30 червня.

  • У Дар’ївській громаді відкрили пункт безкоштовного прокату ортопедичного обладнання. Цією послугою зможуть скористатись повнолітні місцеві мешканці та переселенці, у яких не встановлена група інвалідності, але згідно медичної довідки вони потребують забезпечення засобами реабілітації.
  • Кізомиський старостат отримав Volkswagen. Автівка надійшла від литовського Благодійного фонду “LT4UA” та його представника в Україні. Машиною користуватимуться для перевезення гуманітарних вантажів.
  • Чорнобаївській пожежній охороні передали 12 вогнегасників, 10 комплектів спецодягу, 10 пожежних масок та 10 пар взуття. Рятувальники отримали допомогу від Товариства українців у Франкфурті “Франкфуртський обоз”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь