Фермери Білозерщини можуть безкоштовно отримати насіння кукурудзи

0
149

Сільгоспвиробники та фермери Білозерської громади мають можливість безкоштовно отримати посівний матеріал кукурудзи.
Про це повідомляє Білозерська СВА у Facebook.
Допомогу отримають агровиробники, які мають в обробітку від 5 до 500 га, та зареєстровані як юридичні особи або фізичні особи-підприємці. Під цю категорію підпадають сімейні фермерські господарства.
Щоб отримати насіння, аграріям необхідно зареєструватися в Державному аграрному реєстрі: у розділі “Доступні програми” – USAID АГРО насіння кукурудзи Dekalb, 2024 рік.
Прийом заявок триватиме до 21 квітня. Видача насіння планується наприкінці квітня 2024 року.
Подробиці можна дізнатися за посиланням.

  • Кабмін ухвалив зміни до порядку, що визначає механізм надання додаткових дотацій місцевим бюджетам. Завдяки цьому на прифронтових територіях підприємства можуть звільнити від сплати місцевих податків: за землю, на нерухоме майно і єдиного податку.
  • Майже 100 модульних зерносховищ отримали аграрії Херсонського та Бериславського районів. Серед них – ТОВ “Киселівське”, що розташоване у Чорнобаївській громаді. Допомога надійшла від Мінагрополітики та Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO).
  • У Херсонській області фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції надають дотації на утримання корів, кіз або овець. Кошти можуть отримати фермери, які утримують від 3 до 100 голів корів або від 5 до 500 голів маточного поголів’я кіз та/або овець.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь