Фермерське господарство «Лиманська коза» отримає грант від італійців

0
115

Власники екоферми “Лиманська коза”, розташованої у Станіславській громаді, отримають грант у розмірі 3,5 тисячі євро. Кошти від італійського концерну Nazionale del Parmigiano Reggiano будуть використані на відновлення сирного виробництва.

Про це повідомили у спільноті ProCheese, що є частиною компанії Ardis Group.

До війни Олена та Валентин Бєлозоренки успішно розвивали власний бізнес-проєкт “Лиманська коза” та виготовляли крафтові сири. З кожним роком асортимент продукції розширювався, а разом із ним і кількість клієнтів.  Згодом міні-ферма стала улюбленим місцем для херсонських туристів. Бєлозоренки регулярно приймали гостей, влаштовували для них дегустацію сирів, пригощали молоком, вином або чаєм, знайомили з козами. Туристичний напрямок бізнес-проекту надихав подружжя на подальший розвиток власної справи. Але всі плани зруйнувала війна.

 Білозерка.info

«Ми пережили російську окупацію, жили під обстрілами. Під час одного з них рашисти вбили нашого козла-виробника та ще одну козу, але слава богу, інші тварини не постраждали, – розповіла засновниця господарства Олена Белозоренко, – Ми продовжували свою діяльність і під окупацією. Адже тримаємо кіз виключно для молока й виготовлення сирів. Сьогодні на фермі дуже критична ситуація».

Грантові кошти допоможуть власникам екоферми налагодити виробництво та збут продукції. Крім того, Бєлозоренки матимуть можливість пройти навчальні тренінги для сироварів.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь