Фермери, які постраждали через війну, можуть отримати фінансову допомогу

0
220

Для фермерських господарств з регіонів, які постраждали внаслідок війни, діє програма підтримки. Відповідну ініціативу реалізовують Міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps разом з Асоціацією “Ягідництво України”.
Про це повідомило Міністерство реінтеграції.
Стати учасниками програми можуть дрібні фермери та домогосподарства, які мають статус ВПО, а також місцеві дрібні фермери, які значно постраждали внаслідок російської агресії, на Полтавщині, Чернігівщині та Сумщині (за винятком районів, де проходять активні бойові дії, а також районів з обмеженим доступом або високим ризиком для життя та ведення такої діяльності).
У середньому фермери можуть отримати 1500 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Розмір виплат залежить від потреб та типу фермерської діяльності.
Учасників програми обертатимуть за такими критеріями:

  • чітка аргументація необхідності надання фінансової допомоги;
  • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми підтримки;
  • життєздатність та реалістичність бізнес-ідеї;
  • спроможність учасника програми реалізувати запропоновану бізнес-ідею,
  • розуміння шляхів реалізації фермерської продукції, досвід ведення прибуткової фермерської діяльності,
  • наявність соціальної або фінансової вразливості.

Дедлайн подачі заявки – до тих пір, поки не набереться необхідна кількість кандидатів.

  • У “Дії” можна буде подати спрощену заяву на отримання субсидії на оплату комунальних послуг, газу та палива. Послугу можна отримати за 10 хвилин і виконати для цього всього 7 кроків. Проєкт розробляє Мінцифри, Міністерство соціальної політики та Пенсійний фонд України. Реалізувати ініціативу допомагає Програма розвитку ООН в Україні (UNDP) у межах “Проєкту підтримки Дія” за фінансування Уряду Японії.
  • Українським бізнесменам надають доступ до 12 сервісів для запуску власної справи у “Дії”. До переліку послуг входять: державна реєстрація ФОП, відкриття банківського рахунку, реєстрація декларації про пожежну безпеку, подання інформації щодо вакансій та інше.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь