27 C
Kherson
Четвер, 28 Вересня, 2023

Останні новини

Фахівцями із соціальної роботи проведено семінари на тему: «Забезпечення прав жінок та основні принципи догляду за дитиною молодшого віку»

 Білозерка.info

Білозерський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді взяв активну участь в акції “Баночка для мамочки”, яку організували виробники дитячого харчування «Ложка в ладошке» спільно з Херсонським обласним благодійним фондом «Мій Дім». Метою заходу є підвищення обізнаності жінок щодо шляхів вирішення основних проблем матерів, які виховують дітей молодшого віку (діти до 3-х років). Фахівцями із соціальної роботи Центру проведено 5 семінарів на тему: «Забезпечення прав жінок та основні принципи догляду за дитиною молодшого віку».

Під час семінарів жінки отримали інформацію щодо забезпечення їх конституційних прав, дізналися про види державних соціальних допомог та механізми їх оформлення. Також учасників семінарів ознайомлено з основними принципами догляду за дитиною, вікові особливості та потреби дитини раннього віку.

Всі 45 учасників отримали насолоду від спілкування та нових знань. Кожна мама отримала дитяче харчування, в кількості 32 одиниці.

Білозерський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

 Білозерка.info

 Білозерка.info

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info