33.9 C
Kherson
Неділя, 14 Липня, 2024

Останні новини

Фахівці центру зайнятості провели тренінг для учнівської молоді: “Сходинками до мети”

28 січня 2020 року в Білозерському ЗПЗСО № 3 для учнівської молоді 11-го класу був проведений тренінг “Сходинками до мети”.  Про це розповідає Білозерська ОТГ на своєму веб-сайті. У ході тренінгу учні шукали відповіді на питання:

  • Чим мрія відрізняється від мети?
  • Як ставити перед собою цілі і добиватися їх?
  • Чи можна мрію перетворити у реальну мету?
  • Що може перешкоджати досягненню мети?

Підлітки вчилися правильно формувати мету та планувати кроки до її досягнення за технікою SMART. Вправи “Намалюй мою мету” та “5 кроків”   дали можливість учасникам розвинути власні комунікативні здібності та лідерські якості, завдяки яким на сьогодні можна успішно реалізуватись. Учні візуалізували свої цілі, презентували їх та говорили, що саме їм потрібно зробити, аби ціль можна було втілити в життя.

Спілкування було насиченим та продуктивним. Кожен залишився із  висновками. В кінці зустрічі профорієнтатор побажала всім наполегливості, віри в свої сили і мудрості на шляху до мети.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info