20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Фальсифіковані молочні продукти можуть бути на Білозерщині

Бiлозерське районне управлiння Головного управлiння Держпродспоживслyжби в Херсонсъкiй областi інформує мешканців Білозерського району про можливе перебування фальсифікованих молочних продуктів в  магазинах роздрібної торгівлі та в закладах харчування.

Державна служби з питань безпеки харчових продуктiв та захисту прав споживачів повідомляє про розслiдування фактiв щодо дiяльностi молокопереробних пiдприемств (цехiв) у Полтавсъкiй та Івано-Франкiвськiй областях, виробництва ними фальсифiкованого масла солодковершкового. Це продукцiя ТОВ «Техмолпром»,ТОВ «Гадячсир», ТОВ «Лозинський молочний завод», ТОВ «Полтавамолпрод», ПВП «Молокозавод – Карпати».

Якщо продукцiю даних виробникiв виявлено у магазинах роздрiбної торгiвлi, закладах харчування просимо дану iнформацiю надати до Бiлозерсъкого районного управлiння на електронну адресу bilozerka@dpss-ks.gov.ua або belvetmed@.ukr.net або в телефоному режимi 33492

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info