Евакуація на Херсонщині: хто може допомогти

0
1242

З моменту деокупації правобережжя Херсонщини евакуювалися майже 45 тисяч жителів, з них –  понад 6 тисяч дітей та близько півтисячі маломобільних людей.

Про це у Телеграмі повідомила Херсонська ОВА.

Поточну ситуацію щодо евакуації населення Херсонщини обговорили на останньому засіданні обласної комісії ХОВА. За результатами наради представники обласної влади вирішили посилити роз’яснювальну роботу серед населення щодо необхідності евакуації з територій, які знаходяться під постійними обстрілами, до більш безпечних регіонів країни.

Евакуація здійснюється щоденно безкоштовним автобусним транспортом та потягами. На кінцевій зупинці евакуйованих зустрічають представники ОВА,  ДСНС та Червоного Хреста й проводять реєстрацію та розселення ВПО, здійснюють всі необхідні грошові виплати та надають гуманітарну та психологічну допомогу.

З евакуацією людей нам активно допомагають ГО “ADRA”, “Helping to Leave”, “Help People”, “Схід  SOS” , “Проліска”, БФ “Save Ukraine”, ГО “Пліч-о-пліч”, ГО “Сильні бо вільні” та інші.

Щоб зписатися на евакуацію, звертайтеся до контактного центру Херсонської ОВА: 0 800 101 102 або до представників органів місцевого самоврядування вашого населеного пункту.

Для евакуації маломобільних осіб благодійні фонди та громадські організації забезпечили транспортування за допомогою автомобілів з ліжко-місцями. Для запису телефонуйте за цими номерами: 0 800 332 614, (093) 202-22-32.

Крім того, про бажання евакуюватися можна повідомити на цілодобову гарячу лінію Мінреінтеграції за номером: 15-48. Для повідомлень через месенджери WhatsApp/Telegram/Viber діє номер: (096) 078-84-33.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь