17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Епідемічна ситуація дозволяє віднести Херсонщину до «зеленої» зони

Завдяки тому, що на території області вдалося зберегти один з найнижчих показників захворюваності на COVID-19, Херсонщина відповідає найнижчому («зеленому») рівню епідемічної небезпеки, повідомляє Херсонська ОДА. 

Відповідно до постанови Кабміну від 22 липня цього року №641передбачено встановлення в регіонах або їх окремих адміністративно-територіальних одиницях «зеленого», «жовтого», «помаранчевого» або «червоного» рівня залежно від епідемічної ситуації. Відповідно, для кожної зони встановлено свої карантинні обмеження.  Аби забезпечити їх стале виконання, 29 липня обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій має затвердити відповідні організаційні заходи.
Зокрема, це стосується роботи дитячих оздоровчих таборів, дитсадків та розважальних закладів у нічний час. 

«Табори та дитсадки працюватимуть з 1 серпня, але до того  моменту, поки на Херсонщині будуть встановлені обмеження для «зелених» і «жовтих» зон. Якщо ми перейдемо в «помаранчеву», то їхню роботу доведеться припинити. З цього моменту також скорочується час роботи розважальних закладів з 24 до 7 години ранку. Все залежить від того, як мешканці області дотримуватимуться протиепідемічних заходів», – наголосив заступник голови облдержадміністрації та керівник робіт з ліквідації надзвичайної ситуації Вадим Чабан. 

Разом з тим, незалежно від обмежень, встановлених для певної зони, під час дії карантину громадяни зобов’язані виконувати дві основні вимоги:
–  перебувати у громадських будинках і спорудах, громадському транспорті винятково в масках;
–  мати із собою документи, які посвідчують особу. 

Недотримання таких вимог тягне за собою адміністративну відповідальність та може призвести до накладення штрафу.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info