Енергетики Рівненщини відновлюють електропостачання у Білозерській громаді

0
67

Співробітники Рівнеобленерго працюють на Херсонщині – у Білозерській ТГ. Спеціалісти займаються відновленням мережі 35 кіловольт.

Про це повідомило Рівнеобленерго у Facebook.

Електромонтери ЛЕП мають протягом 16-ої вахти запустити у роботу 8 км електромережі. Працівники виконали вже половину запланованого та проводять монтаж ПЛ-35 кВ.

У роботі енергетикам допомагають 2 одиниці спецтехніки.

До відновлення електромереж Херсонської області високовольтники Рівненщини долучились у жовтні 2022 року. За цей час працівники відремонтували 160 км пошкоджених повітряних ліній. Завдяки цьому знову працювати можуть 14 підстанцій 35/10 кіловольт.

  • Мешканцям Білозерки, оселі яких постраждали внаслідок підтоплення, видали побутову техніку. Місцеві жителі отримали 13 сушильних машин та 13 мікрохвильовок. Допомогу передав Гуманітарний штаб при Херсонській ОВА.
  • У Посад-Покровському капітально ремонтують 14 будинків. В оселях заміняють покрівлі. Також тут змонтовано понад 120 колодязів.
  • У Музиківці планують відкрити школу та дитсадок. Для відновлення роботи закладів ремонтують укриття. У захисній споруді проведуть освітлення та вентиляцію.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь