17.3 C
Kherson
Четвер, 30 Травня, 2024

Останні новини

Електронна трудова книжка від Пенсійного фонду України

На офіційному порталі електронних послуг ПФУ з’явився новий сервіс «Електронна трудова книжка»

На офіційному порталі електронних послуг ПФУ з’явився новий сервіс «Електронна трудова книжка». Вона доступна зареєстрованим фізособам сайту за наявності ЕЦП.

За приміткою сервісу, інформація в «Електронній трудовій книжці» відображає трудові відносини, як найманого працівника за основним місцем роботи, за даними персоніфікованого обліку ПФУ за період з 2011 р. 

Тож у разі наявності трудових відносин за останнім місцем роботи, які були розпочаті у роботодавця до 2011 р., в «Електронній трудовій книжці» дані про них будуть відсутні.

І ще. Трудові відносини за зовнішнім сумісництвом в цьому сервісу відсутні. Хоча за даними звітів з ЄСВ ПФУ має цю інформацію. Але за п. 2.14 Інструкції №58 робота за сумісництвом, яка оформлена в установленому порядку, в трудовій книжці зазначається окремим порядком. Проте запис відомостей про роботу за сумісництвом проводиться за бажанням працівника.

Нагадаємо, що на початку жовтня міністр КМУ Дмитро Дубілет анонсував скасування трудових книжок в Україні. “Сподіваюсь, скасуємо до кінця року”, – зазначив міністр.

Крім того, він повідомив про запуск законопроекта та постанови Кабміну. Обидва проекти були оприлюднені на сайті Пенсійного фонду:

  • законопроект “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”;
  • проект постанови КМУ “Про заходи щодо поетапного впровадження обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”.

Про законопроект ми  розповідали ось тут, а про проект постанови КМУ – тут

Джерело   «Дебет-Кредит»

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info