Експоліцейського з Білозерки заочно засудили до 15 років в’язниці

0
526

Колишній правоохоронець з Білозерки під час окупації перейшов на сторону ворога та почав працювати в “ОМОНі”. Суд над колаборантом пройшов заочно. Зрадник отримав 15 років в’язниці з конфіскацією майна.
Про це повідомив Центр журналістських розслідувань, посилаючись на вирок Соснівського районного суду м. Черкаси від 22 березня.
Обвинувачуваним у цій справі виявився 39-річний Петро Ігнатов, який народився у Миколаєві, але проживав у Білозерці. З 2015 року чоловік працював у ГУНП в Херсонській області. У жовтні 2020 року він зайняв посаду очільника відділу.
У в березні-квітні 2022 року поліцейський пристав на пропозицію росіян та став «майором поліції» в «оперуполномоченном управлении оперативно-технических мероприятий министерства внутренних дел Херсонской области». Тому 9 травня 2022 року його звільнили з ГУНП.
Колаборант брав участь у розгоні проукраїнських мирних мітингів у Херсоні. Він схиляв колег до колабораціонізму, здавав їх ворогу. На росіян працювала і дружина зрадника – Олена Ковальова-Ігнатова, яка теж раніше була співробітницею Національної поліції України.
Проросійські погляди у Петра Ігнатова були і до повномасштабного вторгнення. На своїх сторінках у соцмережах він виставив портрет свого «кумира» – російського імператора Ніколая ІІ.
Експоліцейського судили заочно. Йому інкримінували колабораціонізм – ч. 7 ст. 111-1 КК України. Зраднику присудили 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна, позбавили спеціального звання «майор поліції» та заборонили обіймати будь-які посади в правоохоронних органах і органах влади протягом 15 років.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь