Економістку Білозерської окупаційної адміністрації позбавили права обіймати певні посади

0
422

5 березня Херсонський міський суд виніс вирок щодо колишньої провідної спеціалістки відділу бухгалтерського обліку та звітності управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради Херсонського району.

Про це повідомляє Центр журналістських розслідувань з посиланням на вирок суду.

Білозерчанку Оксану Вознюк позбавили права обіймати посади в органах влади, державних і комунальних підприємствах, установах і організаціях, що надають публічні послуги, без конфіскації майна.

У червні 2022 року жінка добровільно почала працювати на посаді головного спеціаліста (економіста) відділу бухобліку та звітності окупаційної адміністрації Білозерської громади.

Під час судового засідання Оксана Вознюк повністю визнала свою вину і не заперечувала жодні обставини, встановлені досудовим розслідуванням.

Оскільки посада колаборантки не була пов’язана з організаційно-розпорядчими або адміністративно-господарськими функціями, а сама вона не мала у підпорядкуванні жодних підлеглих, суд кваліфікував її дії за ч. 2 ст. 111-1 КК України, яка не передбачає позбавлення волі.

Враховуючи щире зізнання у скоєному, суд виніс Оксані Вознюк покарання у вигляді позбавлення права обіймати посади в органах влади, комунальних і державних підприємствах, установах і організаціях протягом 10 років.

Наразі вирок суду ще не набрав законної сили.

До окупації Білозерської громади Оксана Вознюк працювала начальницею відділу ведення Державного реєстру виборців Білозерської райдержадміністрації, обіймала в РДА інші посади. А незадовго до великої війни обіймала посаду провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності управління освіти, культури, молоді та спорту Білозерської селищної ради.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь