Екоферма зі Станіслава відновлює свою діяльність на Київщині

0
343

У жовтні 2023 року власниця станіславської екоферми “Лиманська коза” Олена Бєлозоренко виїхала з Херсонщини на Київщину разом зі своєю сім’єю. Облаштувавшись на новому місці, жінка вирішила відновити власну справу.
Про це повідомило “Суспільне”


Олена та її сім’я перебувають у селі Гвоздів, куди їм разом із 30 козами, 11 собаками та 8-9 котами допомогли евакуюватись волонтери. Наразі родина утримує близько 50 кіз. А нещодавно Нещодавно у “Лиманської кози” з’явилося ще 20 козенят.
Олена Бєлозоренко разом із чоловіком Валентином не збиралась виїжджати, однак згодом розпочались сильні обстріли.

“А тут вибухи, ще й маму мою забрали з Херсона, бо місто теж почали обстрілювати. Мама зламала шийку стегна, операцію робили у Миколаєві, переїзди туди-сюди, потім один приліт був вже після деокупації у двір, а другий вже 4 серпня, прямо в наше подвір’я. Тоді загорілися всі корми, сараї, поранило чоловіка та робітника у нас, допомагав йому, взагалі там вишибло шийний хребець, так ударився, то ще й операцію робили”, — розповідає пані Олена.

Станіслав перебував під ворожим вогнем навіть у часи окупації. Російські військові могли почати обстрілювати село у будь-який час.  годину дня. Загалом тваринам на екофермі пощастило, бо через прильоти загинуло лише двоє – породистий козел, якого вбило снарядом, та коза, у якої через стрес зупинилось серце.
Наразі родина Бєлозоренків вже призвичаїлась до умов життя на Київщині. У планах підприємиці – створити безкоштовну реабілітаційну програму для українських захисників та переселенців.

“Приймати звичайних туристів, а безоплатно – військових, сім’ї та наших всіх ВПО, які без дому залишились, без рідного, щоб теж приїжджали до нас із козенятами, і молочко пили, і сир їли, і гуляли”, – ділиться власниця екоферми.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь