14.3 C
Kherson
Середа, 17 Травня, 2023

Останні новини

Джерело дозвілля в Білозерці

 Білозерка.info

Ви любите своє селище? Якщо так, то у чому саме проявляється це почуття? Мабуть, у бажанні бачити своє село чи містечко впорядкованими, жити, кохати, творити тут, щоразу з радістю повертатися сюди з далеких мандрівок, а також у конкретних справах на благо громади, безкорисливих і щирих вчинках задля добробуту і комфорту односельців…  

У Білозерці проживає близько 10 тисяч осіб, а от місць для культурного відпочинку обмаль. І це при тому, що селище розташоване на мальовничому березі Білого озера. От лише прикро, що узбережжя водойми давно знаходиться у занедбаному стані, немає окультурених підходів до води. Єдиним місцем, де можна окунутися у літню спеку, зміцнити здоров’я у холодну пору і просто поспілкуватися з природою залишаються джерела. Вода тут чиста і прозора, на відміну від самого озера. Проте і це місце непристосоване для відпочинку, не дивлячись на старання небайдужих білозерців, які висадили тут дерева і квіти, щороку наводять лад.

Ланцюжок добрих справ продовжила депутат селищної ради Олена Щербина. Заручившись підтримкою активістів Білозерського Молодіжного центру регіонального розвитку вона втілила у життя власну ініціативу. Результатом співпраці депутата і громадської організації став проект «Джерело дозвілля», який взяв участь у програмі Британської Ради «Активні громадяни». У Херсонській області її представляє Фонд «Об’єднання». Завдяки перемозі проекту, на реалізацію якого виділено 14 тисяч гривень, територія біля джерел приваблюватиме ще більше. Незабаром тут встановлять лавочки, дитячу гірку, качелю-балансир, урни для сміття. 

Звісно, кошти невеликі, але їх вистачить для старту. До речі, небайдужі білозерці вже приєдналися до справи: хтось допомагає фінансово, хтось фізично. Крім того, ініціативна група планує провести толоку з облаштування куточку відпочинку біля джерел. Тож – приєднуйтеся! Роботи вистачить на всіх: треба прибрати територію від сміття, висадити дерева та кущі, встановити дитячу гірку та качелю, лавочки і урни для сміття. 

Будьмо справжньою громадою! 

Елла Петренко

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info