Дитячі будинки сімейного типу з батьками-вихователями ВПО отримають виплати на оренду житла

0
141

В Україні стартувала програма допомоги дитячим будинкам сімейного типу (ДБСТ), батьки-вихователі яких є переселенцями. У її межах  надають виплати на оренду житла.

Про це повідомило Міністерство реінтеграції.

Розмір фінансової допомоги не перевищує 22 тисячі 372 гривні на місяць та залежить від кількості  дітей у ДБСТ. Виплати надаватимуть до грудня 2024 року включно.

Пріоритет у наданні матеріальної допомоги отримують ДБСТ, які виїхали з територій, на яких ведуться (велися) бойові дії або тимчасово окупованих (ТОТ). Виплати заявник може отримати один раз на погоджений термін.

Взяти участь у програмі можуть ДБСТ, що перебувають у всіх областях України, окрім ТОТ, території активних бойових дій (Донецької, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької та Херсонської областей) і можливих бойових дій.

Для того, щоб стати учасником програми, заявникам потрібно звернутися до уповноважених органів і служб у справах дітей за місцем свого перебування. Після цього відповідні організації направлять офіційний лист-звернення. Лист має бути надісланий на електронну пошту організації «СОС Дитячі Містечка»: office@sos-ukraine.org.

  • У Чорнобаївській громаді відкрився артпростір “Дім уяви”. Він знаходиться в укритті місцевої школи. Організацією проєкту займалась благодійна організація “Культурні Сили України”.
  • Підприємства, які знаходяться на прифронтових територіях, можуть звільнити від сплати місцевих податків. Це стосується податку за землю, податку на нерухоме майно і єдиного податку. Уряд буде компенсувати місцевим бюджетам недоотримані кошти із державного бюджету.
  • Фермери з Херсонщини можуть отримати дотації на утримання корів, кіз або овець. Виплати надаватимуть аграріям, які тримають від 3 до 100 голів корів або від 5 до 500 голів маточного поголів’я кіз та/або овець. Уся худоба має бути зареєстрована та ідентифікована.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь