Двох мешканців Дар’ївки та Білозерки судитимуть за співпрацю з ворогом

0
352

На лаві підсудних опинились двоє зрадників із Херсонщини. У колабораційній діяльності звинувачують жителів Дар’ївки та Білозерки.
Про це повідомила Херсонська обласна прокуратура у Telegram.
Фігуранти кримінальної справи взяли участь в організації та проведенні “референдуму” щодо приєднання окупованої Херсонщини до РФ. Обвинувачені знаходились у складі “виборчих комісій”.
Чоловік проводив подворовий обхід домівок у Дар’ївці та агітував місцевих проголосувати, а також вів облік тих, хто взяв учать у незаконному референдумі. Аналогічною діяльністю займалась і мешканка селища Білозерка.
Зрадників звинувачують у колабораціонізмі. Пособництво окупантам може коштувати їм позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

  • Мешканку Комишан судитимуть у Херсоні за колабораційну діяльність. Під час окупації 63-річна жінка працювала “спеціалісткою старостату”. Зрадниці загрожує повна конфіскація майна та інші обмеження.
  • На лаві підсудних опинилися  двоє колаборантів, які організовували “референдум” у Білозерці, Томиній Балці, а також Дудчанах Милівської громади. Зрадники обходили домівки місцевих мешканців з урнами для голосування та закликали поставити відмітку у бюлетенях.
  • Двоє жінок із Ромашкового та Білозерки працювали у створених загарбниками установах. 41-річна білозерчанка обійняла посаду касира “Пенсійного фонду Білозерської ЦВА”, а 49-річна мешканка Ромашкового – “головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку ЦВА”.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь