14.6 C
Kherson
Вівторок, 16 Квітня, 2024

Останні новини

Дрон-селфі для Широкобалківської школи

21 січня учні Широкобалківського ЗПЗСО взяли участь у майстер класі “Дрон- технологія майбутнього”. Захід проводив Олег Марчук, фотограф-мандрівник з Олександрівки за підтримки відділу освіти, молоді і спорту Станіславської ОТГ. 

Учні детально ознайомилися з такою  сучасною інноваційною технологію як дрон, його роботою, його призначенням. Завдяки своєму захопленню Олег побував в різних куточках України і за її межами, готував матеріали для сюжетів відомих телеканалів, побачив недосяжні людському оку краєвиди і поділився ними з учнями та вчителями. 

Майстер – клас носив і практичний характер. Олег подарува гарне дрон-селфі на згадку Широкобалківській школі. Скоро фотограф -мандрівник завітає до Станіславської школи, де також із захопленням буде розповідати учням про таку важливу інновацію як дрон. 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info