25.3 C
Kherson
Понеділок, 22 Липня, 2024

Останні новини

Доєднуйтеся до інформаційного фронту!

Дорогі друзі! Сьогодні – професійне свято у всіх, хто пов’язав своє життя з журналістикою, хто влучним словом вміє пробудити людську свідомість, надихнути, переконати, допомогти, врятувати. Злагоджена робота представників ЗМІ, блогерів, активних користувачів соціальних мереж надзвичайно важлива в умовах війни з росією, яка триває зокрема й на інформаційному фронті. Наша спільна мета – протистояти російській пропаганді і показати усьому світові злочини російської армії, а також наскільки сильні та згуртовані українці у прагненні до свободи. Свободи, яку у мешканців Білозерщини забрали ті, хто звик жити у зомбованому інформаційному просторі, хто боїться вільно висловити свою думку, але в той же час готовий калічити, вбивати та руйнувати…

Окупація Білозерщини позбавила журналістів порталу Білозерка.Інфо, а також нашого інформаційного партнера – газети «Придніпровська зірка», можливості працювати у звичному режимі, зруйнувала плани, пов’язані з реалізацією спільних медіапроектів та змусила шукати можливість продовжувати журналістську діяльність за сотні кілометрів від рідної Білозерки. Але не зважаючи на цю відстань, ми готові і надалі бути корисними нашим землякам і запрошуємо вас, дорогі наші друзі та читачі, до співпраці. Ви можете розповісти нам про життя в окупації, поділитися своїми думками і переживаннями, звернутися за допомогою.

Крім того, ви маєте можливість стати частиною української інформаційної спільноти. Приєднуйтеся до багатомільйонної інтернет-армії, яка здатна зламати російські плани щодо загарбання України. Розповідайте правдиві версії подій у вашій місцевості, зокрема, на таких ресурсах, як We Are Ukraine та багатомовний Post to Stop War in Ukraine, говоріть про відвагу української армії і героїзм нашого народу, розвіюйте міфи російської пропаганди. Поширюйте важливу й правдиву інформацію, допомагайте владі, військовим і волонтерам, піднімайте бойовий дух і приборкуйте паніку. І не забувайте про почуття гумору – діліться неймовірними історіями з життя, на кшталт викраденого циганами російського танку, підбадьорюйте інших! У вас є можливість долучитися до важливих ініціатив, наприклад, збір доказів про воєнні злочини Росії, даних про переміщення російських військових, інформації про становище у пунктах перетину кордону, а також офіційного Інформаційного полку.

Не забувайте, що інформація, яку ви збираєтеся поширювати повинна бути перевіреною, тому її краще брати з офіційних джерел. Пам’ятайте і про те, чого не можна розміщувати на загал, наприклад, фотографії української армії або інформація про місця вибухів чи пострілів. Також не варто ділитися у соціальних мережах та месенджерах «патріотичними фейками», адже це лише підриває віру українців. Не мовчіть про злочини російської армії, котра повинна понести за них відповідальність.

Дорогі наші друзі та читачі, сьогодні ми разом проходимо найскладніше випробування війною, всім страшно, складно, тривожно… Але ми все здолаємо, все зможемо і обов’язково переможемо! А потім повернемося до звичної роботи у рідній Білозерці.

Завжди з вами на зв”язку,

редакція незалежного порталу Білозерка.інфо

 

Підтримати діяльність наших журналістів можна тут: https://bilozerka.info/pidtrimati-proekt/ 

 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info