20.1 C
Kherson
Неділя, 24 Вересня, 2023

Останні новини

Довгоочікувана подія для станіславців

 Білозерка.info

Урочисте закладання нового спортивного майданчику зі штучним покриттям у селі Станіслав Білозерського району відбулося 21 вересня. Наразі  всі будівельні роботи закінчилися та організатори запрошують на відкриття сучасного спортивного комплексу.

Шановні Станіславці та гості нашого села! Дуже цікава та важлива подія для Станіслава, на яку чекає вся спортивна молодь. Закінчено будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям. 
25 жовтня о 15-00 біля спорткомплексу відбудеться святкове відкриття. Запрошуємо всіх стати частинкою цього свята.

 Нагадаємо, проект будівництва штучних футбольних полів реалізується за рахунку коштів ДФРР та спів фінансування з місцевих бюджетів. В області планується побудувати 12 штучних полів о 2017 році. Станіславська сільська рада направила на співфінансування проекту біля 600 тисяч гривень.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info