Дослідження води у Дніпрі показали перевищення деяких показників

0
93

Фахівці екологічної інспекції провели черговий аналіз води у Дніпрі та Інгульці. Результати аналізу показали перевищення концентрації завислих речовин, заліза та біологічного споживання кисню.

Про це повідомили у Телегра-каналі Держекоінспекції Південного округу.

За результатами дослідження у Дніпрі зафіксовано перевищення концентрації завислих речовин. Цей показник – 32 мг/дм3, що більше в 1,28 раза. Залізо загальне складає 0,26 мг/дм3. Що перевищує норму в 2,6 раза. Розчинений кисень складає 6,3 мг/дм3 при нормі не менше 4 мг/дм3.
Для дослідження води в Інгульці проби відбиралися поблизу Дар’ївки. У воді перевищення завислих речовин у 1,44 раза, а заліза загального в 2 рази. Розчинений кисень – 2,2 мг/дм3. Також у річці зафіксовано перевищення біологічного споживання кисню.
Ні у Дніпрі, ні в Інгульці нафтопродуктів не виявлено.

За інформацією Херсонської ОВА, сьогодні вранці рівень води на Херсонщині становить 62 см. На правому березі ще підтоплені 818 будинків у чотирьох населених пунктах.

Вода повністю зійшла з підтоплених вулиць Білозерської громади.

З метою недопущення поширення інфекційних захворювань (вірусний гепатит А, лептоспіроз, туляремія, холера, гастроентероколіти тощо) та їх потрапляння у водойми, на території Білозерської та Чорнобаївської громад ввели заборону на  купання та вилову риби у водоймах.

Згідно з розпорядженням начальника Херсонської МВА, на території Херсонської громади заборонили продавати рибу, раки та морепродукти. Відповідні заходи вживають через ймовірність поширення інфекційних захворювань у затоплених внаслідок підриву Каховської ГЕС районах.

Фото:https://khersonci.com.ua

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь