28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

«ДОРОЖНЯ АБЕТКА»

 Білозерка.info

Батьки не в змозі постійно оберігати дітей, які протягом навчального року щоденно самостійно йдуть до школи та з уроків додому. А під час канікул дітвора часто грається біля доріг незважаючи на небезпеку. Тому, з метою виховання законослухняних учасників дорожнього руху й формування у дітей навичок безпечної поведінки на дорозі, методистами районного будинку культури для учнів третього класу ліцею ім.Печерського, було проведено цікаву навчальну програму«Дорожня абетка».

 Білозерка.info

Під час заходу з дітьми були вивчені і закріплені правила дорожнього руху,розширені знання про вулицю (проїжа частина ,тротуар, перехрестя, узбіччя), про кольори і принцип дії світлофору..За допомогою естафет та ігор розвивали увагу, спостережливість, уміння орієнтуватись на вулиці селища за допомогою дорожніх знаків, розпізнавати їх, вміти застосовувати набуті знання на практиці. А головне свідомо ставитись до виконання правил дорожнього руху,бажання бути в небезпеці на дорозі.

 

Автор: Олена Нефедорова 

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info