12.6 C
Kherson
Вівторок, 3 Жовтня, 2023

Останні новини

Дорогі земляки! Підтримаємо передплатою «Придніпровську зірку»

Закінчується передплатна кампанія на районні та міські друковані засоби масової інформації на 2020 рік. Для подальшого розвитку місцевої преси та недопущення зменшення кількості тиражу районної газети «Придніпровська зірка», що може призвести до її закриття, звертаємось до вас з пропозицією оформити передплату на газету, тим самим підтримати її безперебійний вихід.

Також звертаємо увагу на те, що до завершення передплатної кампанії залишається обмаль часу, здійснити передплату можна через відділення УДППЗ «Укрпошта» www.ukrposhta.ua.

Передплатний індекс районної газети –  61652, вартість передплати на 3 міс. – 52 грн. 35 коп., на 6 місяців – 104 грн. 70 коп., на рік – 209 грн., 40 коп.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info