Дорога до Олександрівки нагадує про злочини російської армії

0
197

В період окупації російські військові перетворили мальовничу Олександрівку на суцільні руїни. Ворог приніс у село смерть і розруху, знищив практично всі приватні оселі, дитячий садок, будинок культури та школу.
З початку повномасштабного вторгнення Олександрівка знаходилась на лінії фронту і була однією з найгарячіших точок на мапі бойових дій.
Сьогодні все більше місцевих мешканців повертається до села. Люди поступово відновлюють будинки, влада – об’єкти критичної інфраструктури, волонтери доставляють гуманітарну допомогу. Але про повернення до повноцінного життя говорити звісно зарано.
Трагічні події поблизу Олександрівки в березні минулого року пов’язані з “дорогою життя”… Саме цим шляхом через дамбу, що відділяє озеро Солонець від Дніпровського лиману, люди рятувались від окупації. До 28 березня 2022 року.

«Тоді військові рф заблокували в’їзд до села з боку Херсона і розстрілювали весь транспорт, не даючи змогу забрати поранених і тіла загиблих.
Кожна з цих машин – свідчення жахливих злочинів армії рф. І кожна з них стане експонатом нашого музею під відкритим небом.
Ми збережемо пам’ять про ті чорні дні. Щоб кожен, хто проїздитиме цим шляхом, згадав і вшанував невинно убієнних», – зазначає у Телеграмі голова Херсонської ОДА Олександр Прокудін.

Росія повинна відповісти за свої злочини…

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь