28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Допоможемо дітям разом

     Білозерка.info

        На початку вересня в Каховському дитячому будинку “Радість“  пройшла акція “Збери портфель дітям“.  Мені в ролі фотографа-волонтера пощастило відвідати дитячий будинок “Радість“ та Центр ранньої соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Під час  акції  небайдужі люди зібрали  60 шкільних наборів.  В дитячому будинку “Радість“ навчаються діти, які обділені з самого малечку батьківською любов’ю та піклуванням.  До краю душі  мене тронув шепіт дітей та викладачів: “Круто! Зошити! Тепер вистачить всім!“. Ідеологи цієї акції –  відкриті та щирі люди, на рахунку яких купа добрих справ.

 Білозерка.info

Я звернулась за допомогою до Елли Петренко, голови ГО “Білозерський центр регіонального розвитку“, яка підтримала мою ініціативу, і разом ми вирішили  організувати  збір канцелярії та коштів на придбання шкільного приладдя дітям.

Всі небайдужі люди, які мають можливість та бажання допомогти, звертайтеся особисто за тел. 0509292430 – Вдовиченко Віолетта та ГО “Білозерський центр регіонального розвитку“ адреса: вул. Свободи буд.86а, смт. Білозерка, (торговий дім  В.П.Безпоясного ІІ поверх)  телефон  0950874860 та 0685389006.

Вдовиченко Віолетта

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info