20.7 C
Kherson
Середа, 14 Вересня, 2022

Останні новини

Донори крові – теж воїни

Перемога обов’язково буде за українцями, які чинять потужний супротив ворогу на різних фронтах, підтримують один одного в окупації, допомагають ЗСУ. Тисячі життів наших військовослужбовців та мирних жителів врятовує донорська кров.

Наразі дуже важливо збільшувати запаси безпечної і якісної донорської крові. З цією метою Міністерство охорони здоров’я України оголосило про старт національної кампанії «Твоя кров може воювати. Стань донором».

Як стати донором?

  • Звернутися до  центру крові (практично у кожному місті є центри крові або інші медичні заклади, де можна здати кров).
  • Записатися телефоном у базу донорів у центрах крові свого міста. Всі медичні заклади, які роблять запаси крові, мають власну базу донорів і за потреби крові зв’язуються з ними.

Список центрів крові – за посиланням: https://cutt.ly/TCWc6NV

  • Записатися онлайн в реєстр донорів. Кожен, хто  бажає донатити  кров, може зареєструватися на відповідних вебсервісах, внести туди всю необхідну інформацію і чекати повідомлення від координаторів.

Внести свої дані можна на ресурсі: https://www.donor.ua/

Хто може стати донором?

Кожен дієздатний українець віком від 18 років. Серед обов’язкових вимог: маса тіла не менше ніж 50 кг і відсутність протипоказань до донорства. Про протипоказання детально можна прочитати тут: https://utcc.gov.ua/blooddonor/

Долучайтеся до донорського руху України і пам’ятайте, що кожна крапля вашої крові – важливий внесок у порятунок нації. Донори крові – теж воїни, на фронті боротьби за людські життя.

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info