28 C
Kherson
Понеділок, 25 Вересня, 2023

Останні новини

Доля чемпіонства вирішиться в останньому турі

  • 
    
    <hr>
    
    

Третій тур другого кола у вищій лізі БФЛ завершився скандалом. На 63 хвилині арбітр зупинив гру між дніпровським «Гроно» та микільським «Темпом» за рахунку 3:1 на користь господарів. У своєму рапорті суддя мотивував дане рішення тим, що: «Від гравців команди гостей лунали погрози на адресу офіційної особи матчу». Даний випадок був розглянутий на онлайн-засіданні КДК БФЛ і микільчанам була зарахована поразка.

Гра у Дар’ївці взагалі не відбулась, до місцевого «Динамо» через проблеми зі складом не з’явилась сусідня «Понятівка». Лише один повноцінний матч у цьому турі у вишці зіграли «Бригантина» та «Іскра». Лідер турнірної таблиці доволі спокійно святкував перемогу над білозерчанами – 5:1, залишаючись головним претендентом на золото першості.

 Білозерка.info

Більш спокійно футбольні зустрічі відбуваються у другій лізі, де лідери прогнозовано беруть свої три залікові пункти. Правдинський «Цареводар» здолав вдома благодатнівську «Комету» – 3:2, а олександрівське «Динамо» було сильнішим на своєму полі за широкобалківську «Атлантику» – 8:2. Третю звитягу у чемпіонаті до своєї очкової скарбнички поклало токарівське «Дніпро», отримавши перемогу на своєму полі над «Інгульцем» – 4:1.

 Білозерка.info

У 18 турі зустрінуться: «Темп» – «Понятівка», «Іскра» – «Гроно», «Бригантина» – «Динамо Д», «Комета» – «Інгулець», «Цареводар» – «Атлантика», «Динамо О» – «Дніпро В. Початок матчів – о 15.00.

Андрій ПИЛИПЧЕНКО, секретар БФЛ

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info