24.1 C
Kherson
Неділя, 16 Червня, 2024

Останні новини

До уваги мешканців смт.Білозерка, с.Розлив, с.Черешеньки !

До уваги мешканців, підприємств та установ смт.Білозерка, с.Розлив, с.Черешеньки МКП «Водограй» повідомляє: 26 червня 2018 року з 9.00 години до 12.00 години буде проведена планова дезінфекція централізованої системи водопостачання смт.Білозерка, с.Розлив, с.Черешеньки. З 9.00 год. до 16.00 год. вода водопровiднiй мережi буде відсутня або надаватиметься з високим вмістом хлору. У зв’язку з цим, МКП «Водограй» рекомендує абонентам вжити наступні заходи:

1. Забезпечити необхідний запас питної води на вищезазначений період.

2. Не вживати питну воду безпосередньо iз кранів в період з 9.00 год. до 16.00 год. 26 червня 2018р.

3. Після проведення дезінфекцій з 16.00 год. 26 червня рекомендовано відкрити крани холодної води протягом 10 хвилин для промивання внутрiшньобудинкових мереж водопостачання. Приносимо вибачення за тимчасово створені незручності.

Адмiнiстрацiя МКП «Водограй»

останні новини

spot_imgspot_img

Інші новини

Вітаємо, ви дочитали до кінця матеріал «Білозерка.Інфо» – незалежного та впливового інтернет-видання. Якщо вам сподобався цей текст, пропонуємо підтримати нас щомісячним внеском від 25 гривень. За ціною лише однієї чашечки кави, ви підтримаєте роботу усієї редакції і допоможете зробити наші громади ще більше відкритими, читачів – більш обізнаними, а діяльність влади – прозорішою.

З повагою, Редакція bilozerka.info