До Станіславської громади прибув гуманітарний вантаж

0
382

Благодійники привезли мешканцям Станіславської громади питну воду, продуктові та гігієнічні набори, медикаменти, теплі речі та обігрівачі.
Про це у Telegram повідомила Херсонська ОВА.


Допомогу від обласного гуманітарного штабу видали відповідно до потреб населення. Наприклад, родини з маленькими дітьми отримали пакунки, в яких були антисептики, памперси та гігієнічні засоби. Пенсіонерам роздали продукти, ковдри, матраци та обігрівачі.

Окрім цього, до громади доставили питну воду, очисні фільтрі, будівельні матеріали для ремонту пошкоджених будинків, а також човни та палатки.

  • Чорнобаївська та Станіславська громади отримали гуманітарну допомогу. До Станіслава привезли надувний моторний човен і розкладачки. Чорнобаївській громаді передали генератори різної потужності, дитячі засоби гігієни та розхідні матеріали для водоочисника.
  •  До Берегового та Кізомиса Білозерської громади доставили матраци від благодійників. Допомогу надала некомерційна організація GEM (Global Empowerment Mission).
  • Учора мешканці звільнених територій Херсонщини отримали від міжнародних громадських організацій, благодійників та волонтерів 2867 продуктових наборів, 5996 буханок хліба, 250 порцій гарячих обідів, 2000 банок консервів та 24244 літри питної води. Також люди отримали 74 OSB – листів, 36 будівельних наборів, 50 гігієнічних наборів, 40 плівок для вікон, 50 мішків цементу, 1,2 кубометра дерев’яної дошки.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь